SON DAKİKA

VALİ KARAHAN GÜNEY’DE KAMU YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Bu haber 10 Temmuz 2019 - 10:49 'de eklendi ve 223 views kez görüntülendi.
960x100 px

Mehmet YARMAZ/Güney

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçemize gitti. Burada ilçe protokolü ile bir araya gelen Vali Karahan, yetkililerden ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Vekili Pınar Uz, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Vekili Uz’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

İlçe Entegre Hastanesine geçen Vali Hasan Karahan poliklinik, laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak Başhekim Hüseyin Turan’dan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Güney ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Vali Hasan Karahan Hayırsever iş adamı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan ve yapı devam eden Fevzi Tokat Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Güney ilçe ziyareti kapsamında daha sonra Güney Belediyesine geçen Vali Hasan Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Vali Karahan’a belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

 

 

 

 

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com