SON DAKİKA

GENÇ BİLİM KOLEJİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Bu haber 15 Haziran 2019 - 13:29 'de eklendi ve 770 views kez görüntülendi.
960x100 px

Genç Bilim Koleji Anadolu Lisesi, 2018–2019 Eğitim Öğretim Yılı ilk mezun öğrencilerini okul yerleşkesinde gerçekleştirilen görkemli bir diploma töreni ile uğurladı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker, yöneticiler, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı mezuniyet töreni saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı. Genç Bilim Koleji Kurucu Müdürü Ömer Zeki Karaca ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın konuşmalarından sonra mezun öğrenciler alkışlar arasında sahneye davet edildi.

Okul Birincisi Elif Demirci’nin belge ve plaketi Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan tarafından takdim edilirken, okul 2.si İlber Ekli belgesini Merkezefendi CHP İlçe Başkanı Tolga Varlıker’den, okul 3.sü Berkay Öz ise belge ve plaketini Okul Müdürü Ömer Zeki Karaca’dan aldı.Öğrencilere diplomaları takdim edildikten sonra Türk Bayrağı ve Okul flama devir ve ant içme seremonisi gerçekleşti.

Okul birincisi Elif Demirci’nin yaş kütüğüne 1.lik plaketini çakmasının ardından mezun öğrencilerin kep fırlatma seremonisi ile heyecan tavan yaptı. Daha sonra sahne alan Grup Liberosis ve Grup Riborn’un seslendirdiği parçalar ile coşan öğrenciler güzel bir mezuniyet coşkusu yaşadı.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com