SON DAKİKA

GÖNÜL SOFRASINDA BULUŞTULAR

Bu haber 20 Mayıs 2019 - 11:22 'de eklendi ve 382 views kez görüntülendi.

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, bu yıl da gönül dostlarını aynı sofrada buluşturdu. İftar programında, evlerinde tek başına yaşayan yaşlılarda unutulmadı.

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğine Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Birsen Kurt Özen, Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Merkezefendi İlçe Halk Eğitim Müdürü Turan Genç, MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, Tekden Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, Denizli Koleji Kurucu Üyeleri Resul Tekin, Engin Çobanoğlu,  ,Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, dernek gönüllüleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İftar programında konuşan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, her yıl geleneksel hale getirdikleri iftar yemeklerini bu yıl da yoğun katılım ile gerçekleştirdiklerini belirterek; “Bu yılda kent merkezinde yalnız yaşayan yaşlalarımızı iftar programımızda bir araya getirmenin mutlulu içerisindeyiz. Kurduğumuz bu gönül sofrasına katılan ve destek veren herkese sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

 

Gece Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği ile Merkezefendi İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak açmış olduğu kursları tamamlayan kursiyerlere de sertifikaları tören ile verildi.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com