SON DAKİKA

ESNAFLARDAN HAYIR YEMEĞİ

Bu haber 20 Nisan 2019 - 9:41 'de eklendi ve 102 views kez görüntülendi.

Denizli Maden İşleri ve Demirciler Odası ile Yeni Kaleiçi Çarşısı esnafı ile birlikte bu yıl ilkini gerçekleştirdik hayır yemeğinde bir araya geldiler. Oda Başkanı Halit Tavşan, bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri hayır yemeğini her yıl geleneksek olarak yapacaklarını belirtti.

 

Denizli Maden İşleri ve Demirciler Odası ile Yeni Kaleiçi Çarşısı esnafı tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen hayır yemeğine binlerce vatandaş ve esnaf katıldı. 4 bin kişilik hazırlanan hayır yemeğine CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Mehmet Ali Erbeği, Denizli Maden İşleri ve Demirciler Odası Başkanı Halit Tavşan, oda başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.

 

Dualar eşliğinde yapılan hayır yemeğini her yıl geleneksek olarak yapacaklarını belirten Denizli Maden İşleri ve Demirciler Odası Başkanı Halit Tavşan; “Hayır yemeğimizin bu yıl ilkini gerçekleştiriyoruz. Bu yemeğimizi her yıl geleneksel olarak yapmayı planlıyoruz. Hayır yemeğimize destek olan başta esnaflarımıza, oda üyelerimize ve katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com