SON DAKİKA

AKUT’A BÜYÜK DESTEK

Bu haber 23 Ocak 2019 - 7:24 'de eklendi ve 208 views kez görüntülendi.
960x100 px

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, tüm bölgeye hizmet edecek, kamu yararına bir örnek bir projeye daha imza attı. Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi’nin imzalamış olduğu bu protokol başta Denizli’de ki belediyelere ve diğer belediyelere örnek olacaktır diye düşünüyorum.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Pamukkale Belediyesi AKUT Eğitim Parkı ve Toplum Bilinçlendirme Seminer Merkezi olarak kullanılmak üzere Kınıklı Mahallesi, 6007 Sokak, No:5 adresinde bulunan atıl durumda olan park alanı ve içindeki yapının tahsisi ile ilgili protokol imzalandı.

 

ŞALCI,“ EKSİĞİMİZİ KAPATTIK”

AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı,“Pamukkale Belediyesi ve Hüseyin Gürlesin beye teşekkür ediyoruz. Uzun süredir önemli bir eksiğimizdi. Bu protokolle Hüseyin beyin vizyonu sayesinde önemli bir eksiğimiz kapattık. Bu protokolle de bu yere sahip olduk. Ve bundan sonra da çok daha hazır bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan da, mutlaka parkımızı ziyaret etmeleri” dedi.

 

GÜRLESİN, “BİZİM BAKIŞ AÇIMIZ BU”

“Bu protokolün Pamukkale Belediyesi’nin başta şahsım Hüseyin Gürlesin olarak Pamukkale Belediye Başkanı olarak ve ekibimizin bakış açısını yansıttığını düşünüyorum” diyen Başkan Gürlesin, “Bu proje ile Vizyonumuzu ortaya koyduğunu düşünüyorum. Belli aralıklarla vurgu yapıyorum. Hiçbir zaman tribünlere oynamadık işte oynamadığımızın da ispatı bu. Derdiniz olursa, bir şeye inanıyorsanız, bir konuda samimiyseniz ve toplumu ilgilendiren konulara öncelik verirseniz işte böyle güzel protokollere imza atarsınız. Hüseyin Gürlesin’in de bakışı bu. Ben şunu söylüyorum. Herkes kendine yakışanı yapar. Hele hele böyle kalıcı eserler bırakmak herkese nasip olmaz. 50 yıllık 100 yıllık belediyelerde dahi böyle bir şey yok. Ama 5 yılı doldurmayan bir belediye başkanı olarak kurucu ilçe belediye başkanı olarak böyle güzel bir projeye imza atmak büyük bir onur kaynağı. Bizde buna imza attığımız için mutluyuz” dedi.

 

MART AYINDA HİZMETE GİRECEK

“Görev süresinde böyle kalıcı eser yapmak herkese nasip olmaz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İnşallah ihtiyaç olmasın ama insanlarımızın o sıkıntılı anları için eğitimler verilerek hazır olması da en büyük hedefimiz. İnşallah burada okullarımızdaki çocuklarımızı orda ki parka götürüp küçük yaştan itibaren onların bu bilinçle yetiştirilmesini istiyoruz. Bu protokol bu nedenle çok önemli. En geç 10 Mart’a kadar, inşallah mümkünse Şubat’ın sonuna kadar eğitimler başlasın istiyoruz. Bu noktaya gelmesinde emeği geçen herekse çok teşekkür ediyorum. Başta şahsım ve belediye meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum. AKUT yönetim kurulu başkanımıza, AKUT gönüllü arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Pamukkale Belediyesi’nin imzalamış olduğu bu protokol başta Denizli’de ki belediyelere ve diğer belediyelere örnek olacaktır diye düşünüyorum. Birçok belediye başkanı böyle bir protokole imza atmak isteyecektir. Bizde örnek olabilirsek, olacağız diye düşünüyorum ne mutlu bize. İmzalanan bu protokolün Pamukkale Belediyemize ve AKUT derneğimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com