SON DAKİKA

“GENÇLER AYDINLIK YARINLARIMIZIN ANAHTARI”

Bu haber 06 Aralık 2018 - 8:11 'de eklendi ve 59 views kez görüntülendi.
960x100 px

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, TÜGVA Denizli İl Temsilciliği Üniversite Hanım Koordinatörlüğünce düzenlenen ‘Hanım Akademisi’ne konuk oldu. Şahin Tin; “Bizler gençlerimize güveniyoruz. Azimli ve çalışkan bir gençliğimiz var oldukça yolumuza kimse çıkamaz ve önümüzde kimse duramaz. Gençlerimiz, aydınlık yarınlarımızın anahtarıdır” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye Gençlik Vakfı Denizli İl Temsilciliği Üniversite Hanım Koordinatörlüğünce düzenlenen ‘Hanım Akademisi’ eğitimine katıldı. Milletvekili Şahin Tin genç hanımlara yönelik burada yaptığı konuşmasında kurtuluş savaşı döneminde olduğu gibi bugün Anadolu’da milli bir ruhun yeniden dirildiğini söyledi. Dirilen bu milli ruhu ilelebet yaşatacak olanların bugünün genç hanımları olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin; “Her alanda eğitimini tamamlamış mücadele azmi olan gençlerimiz sayesinde geleceğe daha sağlam ve güçlü adımlarla ilerleyeceğiz. Bu ve benzeri örnek çalışmalara ve projelere imza atan gençlerimizi kutluyorum. Genç kardeşlerimizin azmi, fedakârlığı ve özverili çalışmaları sayesinde aydınlık yarınları hep birlikte inşa etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

“GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

Konuşmasında bitip tükenmeyen bir enerjiyle gençlerin her alanda çalışmasının önemine işaret eden Milletvekili Şahin Tin; “Vatan müdafaası söz konusu olduğunda sağına ve soluna bakmadan ileriye koşan gençlerimizin var olması bizim gurur kaynağımızdır. 15 Temmuz gecesi olduğu gibi gerektiğinde tankın, helikopterin, tüfeğin, uçakların ve mermilerin karşısına geçerek vatanımız, bayrağımız için göğsünüzü siper edecek cesarete sahip bir kahramanlar ordususunuz. Yine bununla birlikte ilimde, fende ve bilim alanında aynı cesaret ve başarıyı gösterecek gözleri ışıl ışıl parlayan bir gençliği görüyor olmamız bizim başımızı dik ediyor. Bizler siz gençlerimize güveniyoruz. Özellikle gençlerimiz bitip tükenmek bilmeyen enerjileri ile büyük bir aşk ve şevkle çalışmaya devam etmeli. Gençlerimizin her alanda ortaya koyduğu başarı hikâyeleri Dünya’nın dilinden düşmemeli ve örnek olmaya devam etmelidir. Bu bizim medeniyetimize karşı sorumluluğumuzun bir nişanesidir” dedi.

“TOPLUMSAL FARKINDALIK OLUŞTURUYORUZ”

Milletvekili Şahin Tin’e katılımlarından duyduğu memnuniyetlerini ifade ederek sözlerine başlayan TÜGVA Denizli Üniversite Hanım Koordinatörü Ebru Demir, bakış açısını değiştirmek ve bireysel farkındalığı artırmak maksadıyla böyle bir etkinliği düzenlediklerini söyledi. Konuşmasında ‘Hanım, toplumun mimarıdır ve bizim inancımıza göre cennet anaların ayakları altındadır’ düsturunu dile getiren Başkan Demir; “Başarılı bir toplum olmak için önce bireyin kendini tanıması gerekir. Yaptığımız etkinliklerde toplumsal bir farkındalık oluşturmaya gayret ediyoruz. Bugün ilk tuğlasını koyduğumuz, alanında uzman kişilerin eğitimler verdiği ve ilkini başlattığımız ‘Hanım Akademisi’nin hayırlı sonuçlara vesile olmasını diliyor, her zaman yanımızda yer alan, etkinliklerimize katılım sağlayan Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin’e de desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Ardından Milletvekili Şahin Tin ‘Hanım Akademisi’ne katılan genç hanımlara sertifikalarını verdi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com