SON DAKİKA
deniz-seki

BASMACI ADAYLIK SİNYALİ VERMEDİ!

Bu haber 09 Kasım 2018 - 12:20 'de eklendi ve 145 views kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için görüştüğü öne sürülen CHP Denizli eski Milletvekili Melike Basmacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile aday olmayacağı sinyalini verdi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu görüşmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulunan CHP Denizli eski Milletvekili Melike Basmacı, kendisinin bir Cumhuriyet kızı ve bir anne olduğunu belirten Basmacı, Denizli’de tüm belediyeleri almak için tam gücüyle aday arkadaşlarının yanında olacağını belirterek, aday olmayacağı sinyalini verdi.

 

Melike Basmacı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Önceki gün Canım Denizlim, Sayın genel başkanımla yaptığımız görüşme sonunda Denizlimizde tüm belediyelerimizi alacağımız malum. Benimde tüm gücümle aday arkadaşlarımın yanında olacağımı bilmenizi isterim. Ben bir cumhuriyet kızıyım, ben bir anneyim. Ülkemiz için çalışarak borcumuzu ödeyeceğim. Bu seçimlerde kimsenin makamla koltukla derdi yok, biz Denizlimizi ve ülkemizi yalandan talandan kurtararak, hak ettiğimiz laik, özgür, güçlünün haklı değil haklının güçlü olduğu adil, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleriyle yönetilen bir ülke için çalışmaktayız. Hep birlikte başarabiliriz. Hayat şiarım; birlik ve beraberlik ölümden gayri herşeyi yener. M.Kema Atatürk”

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com