SON DAKİKA
deniz-seki

İTTİFAK KONUŞULDU

Bu haber 07 Kasım 2018 - 9:50 'de eklendi ve 71 views kez görüntülendi.

MHP Denizli İl Yönetimi, BBP İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette ittifak konuşuldu. Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Cafer Birtürk, Yönetim Kurulu üyeleri ve MHP Pamukkale Belediye Başkanı aday adayı Metin Karakurt’un da hazır bulunduğu ziyarette, BBP il Yönetimi’nde samimi bir hava esti. Andımız ve İttifak konusunun konuşulduğu ziyarette her iki parti de Andımız’ı olmazsa olmazların içerisine koydu. MHP heyetini karşılayan BBP il Başkanı İlhami Çiçek; “Geçtiğimiz yıl MHP il başkanlığını ziyaret etmiştik.  Aradan geçen zamanda bir türlü bir araya gelemedik, bugüne kısmetmiş. Önümüzdeki yerel seçimlerde birlikte çalışmak isteriz ancak, bu bizim tek başımıza alacağımız bir karar değil.  Genel merkezimizin vereceği karardır. Biz Andımızı okuyarak büyüyen nesiliz. Tekrar gündeme getirilmesinden de rahatsız olmayız” dedi.

 

MHP il Başkanı Cafer Birtürk’te;  “Türk, kadim bir milletin adıdır. Hepimiz Türk’üz. Türk’üm, Türkiye demek ayıp değildir. Aksine iftihar edilecek bir şeydir. Ermeniler ve diğerleri Türk Milletine teşekkür etmeli. Zira bugünlere kadar yaşamaları bu sayede olmuştur. Türk’ü, Kürd’ü, Laz’ı bilmem nesi diye başlayan konuşmalar yapılıyor. Bunu da en fazla da yöneticilerimiz yapıyor. Bunlar tehlikeli konuşmalar. Bu ülke çatısı altında yaşayan herkesin Andımız’dan gocunmaması lazım” dedi.

 

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle ilgili düşüncelerini de ziyarette dile getiren MHP İl Başkanı Cafer Birtürk; “Cumhur İttifakı duruyor, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi, yerel seçimde ittifak yok. İl ve tüm ilçelerde kendi adaylarımızla seçimlere gireceğiz. Denizli’de adaylarını ilk açıklayan parti de MHP’dir. Biz 2019 seçimlerinde tüm Belediyelere MHP bayrağını asmak istiyoruz” diye konuştu.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com