SON DAKİKA
deniz-seki

AK PARTİ BÖLGE TOPLANTISI DENİZLİ’DE YAPILDI

Bu haber 04 Kasım 2018 - 11:54 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.

AK Parti Ege Bölge Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal’ın katılımıyla Denizli’de yapıldı. Toplantının gündemi ise yerel seçimler ve seçim çalışmaları oldu.

Pamukkale’de bir otelde gerçekleştirilen AK Parti Ege Bölge Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal, AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, parti yöneticileri katıldı.

 

Toplantıda partililere seslenen Ünal, seçilmeden, milletin desteğini almadan koltukları işgal edenlerin bugün koltuklarını kaybetmekten rahatsız olduğunu belirterek, “Niye bu kadar feryat ediyorlar, niye ‘tek adam’ diye bağırıyorlar. Rahatsızlıkları aslında tek adamla ilgili değil. Rahatsızlıkları millet iradesi üzerindeki eski iktidarlarını kaybetmiş olmalarından.” dedi.

 

Ünal, sadece seçim döneminde bir kampanya gerekçesiyle milletin önüne gitmediklerini, sürekli halkın içinde olduklarını söyledi. Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan siyasetinin temel ilkesinin “milletle iç içe ve gönül gönüle” olduğuna işaret etti. Konuşmaların ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Toplantıda son olarak konuşan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’de, Denizli Sosyal Medya İl Hesabı’nın seçim sürecinde en çok katkı sağlayan hesap olarak birinci il olduğunu belirtti. Programın sonunda günün anısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal ‘a camdan yapılmış bir Denizli Horoz’u hediye etti.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com