SON DAKİKA
deniz-seki

MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKTİLER

Bu haber 13 Ekim 2018 - 13:57 'de eklendi ve 66 views kez görüntülendi.

Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (DTBMYO) El Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayşegül Koyuncu Okca önderliğinde, 1-31 Ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı’nda hayata geçirilen ‘Bir Yumak Umut Denizli Projesi kapsamında Bayramyeri Meydanında etkinlik düzenlendi.

1-31 Ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı’nda Bayramyeri Meydan’ında gerçekleştirilen etkinliğe Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, Denizli Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ile birlikte çok sayıda vatandaş ve öğrenci katılım gösterdi.

 

Etkinliğin açılışında konuşan Doç. Dr. Ayşegül Koyuncu Okca; “Çoğu zaman bu tür rahatsızlık ve hastalıkla toplumda gizlenir, ancak ben haykırarak söylüyorum ki benim yaşadıklarımı kimse yaşamasın. Benim gibi erken tanı ile hayatta kalabilenlerin hayata tutunmayı başaranların ortak görüşü nefes almanın ne kadar değerli olduğudur. 1-31 Ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı’nda lütfen taramalarınızı yaptırınız ve umut dolu günlere merhaba deyiniz” dedi.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com