SON DAKİKA

MHP 9 İLÇE İÇİN ADAY ADAYLARINI AÇIKLADI

Bu haber 04 Ekim 2018 - 10:20 'de eklendi ve 209 views kez görüntülendi.
960x100 px

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanlığı Mart 2019 yerel seçimleri için 9 ilçenin belediye başkan aday adaylarını, düzenlediği toplantıyla kamuoyu ile paylaştı. Aday adayı tanıtım toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, belediyelere temiz ellerin değmesi için yola çıktıklarını ifade etti.

 

Mart 2019 tarihinde yapılması beklenen yerel seçimler için ilk aday adayı tanıtım toplantısını Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanlığı yaptı. Parti binasında düzenlenen toplantıyla MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, 9 ilçenin belediye başkan aday adayını kamuoyu ile paylaştı. MHP İl Başkanlığı binasındaki toplantıya MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, parti yöneticileri ve belediye başkan aday adayları katıldı.

 

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, belediyelere temiz ellerin değmesi için yola çıktıklarını ifade ederek; “ Denizli’de 19 ilçe ve büyükşehir belediyesi için yola çıkıyoruz. Mart 2019 yerel seçimlerinde kimsenin yanında yer almıyoruz ve almayacağız. MHP olarak 2009 seçimlerinde 13 belediye ile temiz belediyeci MHP en iyi şekilde göstermişti. 2014 yılında bunu başaramadık ancak 2019 seçimlerinde bunu başaracağız. Bugün MHP ile yola çıkan belediye başkan aday adaylarımıza çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum” dedi.

 

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, konuşmasının ardından 9 ilçenin belediye başkan aday adayları tanıtıldı. İlk olarak adaylıkları kesin olan Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile Serinhisar Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk’ün isimleri açıklandı. Ardından MHP’nin Acıpayam Belediye Başkan Aday Adayı Fatma Aksoy, Buldan Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Şevik, Bozkurt Belediye Başkan Aday Adayı Hamdi Cirit, Kale Belediye Başkan Aday Adayı Özkan Yenal, Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı Yurdahan Özkan, Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Okur ve Metin Karakurt ve Babadağ Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Atlı ile Ümit Karabulut olduğu açıklandı.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com