SON DAKİKA

PROTOKOLDEN LAODİKYA ÇIKARMASI

Bu haber 12 Eylül 2018 - 12:35 'de eklendi ve 408 views kez görüntülendi.
960x100 px

Önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve Denizlili İşadamı Esat Sivri, Laodikya Antik Kentine giderek kazı çalışmaları hakkında Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek’ten bilgi aldı.

 

Denizli’nin Eskihisar Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Laodikya Antik Kenti’ndeki kazı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Pamukkale Üniversitesi tarafından yürütülen kazı çalışmalarının başkanlığını ise Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek yürütüyor. Yılın 12 ayı devam eden kazı çalışmalarında gün yüzüne çıkartılan tarihi eserler ise günümüze ışık tutuyor.

 

Her yıl binlerce yabancı ve yerli turistin uğraş yeri olan Laodikya Antik Kenti bu kez de il protokolünü ağırladı. Sabah saatlerinde Laodikya Antik Kentine giren Önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve Denizlili İşadamı Esat Sivri, Laodikya Antik Kentine giderek kazı çalışmaları hakkında Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek’ten bilgi aldı.

 

 

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.satkirala.com