SON DAKİKA

KARAKTER (14.05.2022)

KÖŞE YAZARLARI

ÇOCUKLARIMIZA DESTEK OLMALIYIZ

Bu haber 22 Ocak 2022 - 8:48 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemini tamamlanarak 15 günlük tatil sürecinin başlamasıyla birlikte Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, öğrenciler, öğretmenler ve ailelere gayretlerinden dolayı teşekkür ederek yarıyıl mesajı verdi. 

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının birinci dönemini 21 Ocak 2022 Cuma günü tamamlanarak öğrenciler, karnelerini alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girecekler. Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, mesai arkadaşlarına, öğrenciler ve ailelerine yarıyıl tatilinin önemli bir fırsat olduğunu, en iyi vakitleri geçirmeleri gerektiğini vurguladı. İl Milli Eğitim Müdürü Ekici; “Değerli mesai arkadaşlarım, sevgili öğrenciler, kıymetli veliler, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini 21 Ocak 2022 tarihinde tamamlayacağız. Öğrencilerimiz, karnelerini alarak yarıyıl tatiline girecekler. Yarıyıl tatili, öğrencilerimiz için dinlenme, oyun oynama, kitap okuma, gezip görme, aile ve arkadaşlarıyla vakit geçirme ve sosyal hayatı yaşama noktasında önemli bir fırsat olacaktır. Eğitim hayatınızda, bir yarıyıl dönemini tamamlayarak karnelerinizi alacaksınız. Gayretinizden dolayı her birinizi içtenlikle kutluyorum” dedi. 

Yarıyıl tatilinde öğrencilerden sonra en büyük görevin ailelere düştüğünü belirten Müdür Ekici; “Kıymetli veliler, Çocuklarımızın karne notları, onlarla birlikte bizlerin çabalarının ortak göstergesidir. Çocuklarımızın bütün yönlerini, karne notlarıyla değerlendirmemiz mümkün olamamaktadır. Karnedeki notlar, çocuklarımızın okuldaki derslerini nasıl ve ne seviyede öğrenebildiklerini göstermektedir. Unutmayınız ki her bir çocuğumuzun, karneye yansımayan farklı yetenekleri ve güzel başarıları bulunmaktadır. Bizler çocuklarımıza sevgi, hoşgörü ve sabır duygularıyla destek olmalıyız.” dedi.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma