SON DAKİKA

İKİNCİ ELLER BU KERMESTE HAYAT BULDU

Bu haber 28 Ekim 2021 - 10:27 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.

Denizli’de yaptığı çalışmalar ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, kermes açtı. Dernek üyeleri, Merkez Bankası arkasında 25 Ekim- 7 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği, Merkez Bankası arkasında kermes açtı. 2 hafta boyunca açık olacak olan kermesten elde edile gelirler ile hem ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçları karşılanacak hem de engelli vatandaşların istekleri yerine getirilecek. Dernek tarafından ikinci el eşyaların bulunduğu kermese ilgi ise oldukça yoğun oldu. İkinci el kıyafetlerin bulunduğu kermese katılan vatandaşları aldıkları ürünler ile derneğe katkı sağladı.

Kermesin açılışını ise Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in Eşi Fulya Atik, Dernek Yönetimi ve vatandaşlar birlikte yaptı. Kermeste hem ikinci el kıyafetlerin değerlendirildiğini hem de ihtiyaç sahiplerine el uzattıklarını belirten Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergiz Şenocak, “Her yıl olduğu gibi bu yılda açtığımız kermes ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olacağız. Kermesimizde ikinci el eşyalar bulunuyor. Vatandaşlarımız kermesimize katılarak hem ikinci el eşyalardan alarak derneğimize katkı sağlıyor hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatıyor. Tüm Denizli halkını kermesimize davet ediyorum” dedi.

Kermes, 25 Ekim- 7 Kasım tarihleri arasında sabah 9 ile akşam 17 arasında Merkez Bankası arkasında açık olacak.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma