SON DAKİKA

DENİZLİ EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK PROJE

Bu haber 27 Temmuz 2021 - 11:04 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odası, Denizli’nin ekonomisine önemli katkı sağlayacak olan  Orta Ölçekli Sanayi Sitesi kurma projesine start verdi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Halit Tavşan, projenin en önemli ayağı olan arsanın ön ödemesinin yapıldığını ve proje taslağının hazırlandığını ifade etti.

Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odasının en önemli projelerinden biri olan Orta Ölçekli Sanayi Sitesi çalışması olan Ahi Baba Toplu Yapı İşyeri Sanayi Projesi artık hayata geçiyor. Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Halit Tavşan, proje için gerekli çalışmaların hızla sürdüğünü ve önemli olan arsa konusunda ön ödemenin yapılarak proje taslağının hazırlandığını ifade etti.

“ÖRNEK PROJEYE İMZA ATACAĞIZ”

Denizli ekonomisi için bu projenin önemli olduğuna dikkat çeken Denizli Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanı Halit Tavşan,” Orta ölçekli sanayi sitesi projemizi hayata geçirebileceğimiz en uygun arsayı bulduk ve ön ödemesi için gerekli meblağı topladık. Projemizin taslağını hazırlattık. Yapacak olduğumuz proje ilimize ciddi anlamda katma değer sağlayacak bir çalışma. Kumkısık Mevkiinde kurulacak olan orta ölçekli sanayi sitemizde 78 adet 180 metrekarelik dükkânlardan oluşacak. Dükkanlar 150 metrekare çekme katlı, 6 metre yüksekliğinde, 40 metrekare dükkan önü kullanım alanı ve iki dükkan arası 20 metre olacak şekilde toplam 360 metrekare kullanım alanına sahip olacak. 78 üyenin her birinden 100 bin TL ön peşinat alındı. Toplamda bir iş yerinin arsa maliyeti 280 Bin liraya mal olacak. 3 Bin lira kayıt ve 2 Bin lirada aidatla birlikte toplamda 285 Bin lira ödenecek. Toplamda arsa bedeli olan tutarın tamamı da 2 ay içerisinde ödenecek” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    https://www.ege724.com
    https://www.vatanmedya.com
    https://www.egecanlihaber.com
    Ege Canlı Haber
    Vatan Medya
    Kumru Elizim Tekstil
    Fırtına Kanal Açma