SON DAKİKA

TEKDEN HASTENESİ DOKTORLARI İÇİN ŞİİR YAZDI

Bu haber 07 Temmuz 2021 - 10:58 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nde başarılı ameliyat sonrası sağlığına kavuşan şair, hastaneden taburcu olduktan sonra doktorlara şiir yazdı.

Çal’ın Hançalar Mahallesinde yaşayan Melahat Kuzu, gönlünden ve kaleminden dökülen şiirlerle bölge halkının gönüllerine ulaşmayı başarmıştı. Uzun yıllardır yazdığı şiirlerle Aşık Melahat abla olarak tanınan Melahat Kuzu, Tekden Hastanesi doktorlarının ve çalışanlarının da gönlünde yer edindi. Geçirdiği operasyonlardan sonra sağlığına kavuşarak doktorlarına ve hastaneye teşekkür eden Melahat Kuzu, taburcu olduktan sonra doktorlara şiir yazarak mutlu etti.

Kendisini tedavi eden doktorları mutlu etmek için onlara şiir yazdığını belirten Melahat Kuzu, “Tekden Hastanesi’ne geldiğim günden beri herkes benimle çok güzel ilgilendi. Beni muayene eden, çekilen MR’da kitle olduğunu fark eden ve ameliyat ederek beni sağlığıma kavuşturan doktorlarımdan Allah razı olsun. Bugün sağlığıma kavuştuysam onların payı çok büyük. Onlara olan teşekkürlerimi şiirlere dökerek ben de onlar için bir şeyler yapmak ve onları mutlu etmek istedim. Hepsine tek tek teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Hastaneye teşekkür eden Melahat Kuzu, “Bel ağrısı şikayetiyle gelip beni MR’a yönlendiren Ortopedi doktoru Op. Dr. Hasan Metineren’e, MR’da kitleleri fark eden Radyoloji doktoru Prof. Dr. Nevzat Karabulut hocama, beni ameliyata alan Üroloji doktorlarından Op. Dr. Ali Gürağaç’a ve ameliyatıma giren Prof. Dr. İbrahim Yıldırım’a ve Kadın Hastalıkları ve doğum doktoru Doç. Dr. Aysun Karabulut hocama ve anestezi doktoru Uz. Dr. Nevin Özcan’a, ameliyat sonrasında destek olan psikiyatri doktoru Uz. Dr. Gülnur Şen’e, yıllar önce eşime anjiyo ve by-pass yapan Kardiyoloji doktoru Uz. Dr. Mustafa Demir’e ve Radyoloji doktoru Uz. Dr. Mehmet Aydınlı’ya ve tüm Tekden Hastanesi’ne teşekkür ederim” dedi.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma