SON DAKİKA

“DERT DEĞİL AŞ PİŞSİN”

Bu haber 14 Haziran 2021 - 11:00 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanlığı “Geçim ittifakı” ile ilgili basın açıklaması yaptı. Bayramyeri meydanında basın açıklaması yapan Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Kudret Kolbaşı, ekonominin çok kötü olduğunu belirterek, işçinin, esnafın,  memurun ve emeklinin dert sahibi olduğunu söyledi.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanlığı ‘Geçim İttifakı’ sloganıyla Bayramyeri Meydanında basın açıklaması yaptı. Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılara değinilen basın açıklamasında grup atına açıklamayı Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Kudret Kolbaşı yaptı.  Kolbaşı açıklamasında ülkede ekonomik sıkıntıların üst seviyede olduğuna dikkat çekerek; “İşçiyi, esnafı, memuru, emekliyi dert sahibi yaptılar. Sanayicimizin, çiftçimizin, besicimizin üretim arzusunu kırdılar; bankalara köle yaptılar, faiz lobilerinin ekmeğine yağ sürdüler. “Devlet olarak zor günlerden geçiyoruz” dedi.

Saadet Partisi olarak ülkenin sorunlarına çözüm yolları gösterdiklerini belirten Saadet Partisi Teşkilat Başkanı Kudret Kolbaşı; “İktidardaki arkadaşlar gündemi meşgul etmek ve ekonomik krizi gölgelemek için her geçen gün yeni bir müjde vermeye çalışıyorlar ama kendileri dahi bunlara inanmıyorlar, içten içe gülüyorlar. Ne siyasette ne de ekonomide artık mızrak çuvala sığmıyor, beceriksizliğin bedeli yanlış politikalarla halkımıza ödetiliyor ve gelecek nesillerimize dahi fatura ediliyor. Biz Saadet Partisi olarak, insanımızın, ülkemizin, devletimizin sorunlarını  konuşuyor, iktidarın yanlış politikalarını eleştiriyor ve bunların çözüm yollarını gösteriyoruz. İktidardaki arkadaşlar ise dertlere derman olmak yerine dertlerden besleniyorlar, onları bilerek büyütüyor ve derinleştiriyorlar. Her geçen gün sayıları artan mazlumlar, mağdurlar ve mahsunlar ordusu, iktidarın tutum ve davranışlarındaki akılsızlığı ve yanlışları gösteriyor. Bütün bunlar ehliyet ve liyakatin esas alınmadığı bir yönetim anlayışının doğal sonucudur.  Çetelerin ortaya çıkması, mafyanın türemesi, mide bulandırıcı siyaset-medya-mafya üçgeninin oluşmasının temel nedeni işte bu yönetim anlayışıdır. Bu anlayışta olanlar ise milletin geçim derdini umursamamaktadır. Kıymetli hemşehrilerim; yönetme kabiliyetini yitirenler, iyi gün – kötü gün demeden vergi toplayanlar; esnafımızı ve topyekûn insanımızı zor günlerinde yalnız bıraktılar. Vatandaşın derdi ile dertlenmeyi külfet görenler, kendi itibarları uğruna milletimizin emeklerini israf ettiler. Kendileri ve yakınları varlık içinde yüzerken, milyonların geçim derdini görmezden geldiler ve maalesef inatla görmezden, duymazdan gelmeye devam ediyorlar. Yanlış politikalarında ısrarcı olarak ekonomiyi çıkmaza soktular, insanımızı hayat pahalılığına ve geçim sıkıntısına maruz bıraktılar. İşçiyi, esnafı, memuru, emekliyi dert sahibi yaptılar. Sanayicimizin, çiftçimizin, besicimizin üretim arzusunu kırdılar; bankalara köle yaptılar, faiz lobilerinin ekmeğine yağ sürdüler” dedi.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma