SON DAKİKA

SAADET PARTİSİ’DEN “GEÇİM İTTİFAKI” ÇALIŞMASI

Bu haber 16 Nisan 2021 - 11:51 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Seçim ittifakı tartışmalarının yaşandığı bir dönemde Saadet Partisi “Geçim İttifakı” çalışması başlatarak ilçe ziyaretlerine ağırlık verdi. İlçelerde halk ile bir araya gelen Saadet Partili yöneticiler, halkın sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini anlattı.

Konu ile ilgili  açıklama yapan Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş, “Ülkemizin, insanlarımızın dertleri her geçen gün artarken, ülkemizde asıl konuşulması gerekenler ne yazık ki konuşulmuyor. Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz, seçim değil geçim!” dedi.

Herkesin derdinin artık geçim olduğuna dikkat çeken Aktaş; “Hepimizin ortak bir derdi var. Evlerde kaynamayan tencerenin, ay sonunda gelen faturaların, ağır vergilerin, hayatı yaşanmaz kılan hayat pahalılığının ve ekonomik çıkmazların getirdiği geçim derdi. Bizler bu ortamda günümüzü kurtarmaya, geleceğimizi inşa etmeye çalışırken; yanlış ekonomi politikalarıyla hepimizi zor durumda bırakan iktidar, algı yönetimiyle de bizleri gerçek gündemlerimizden uzaklaştırmaya çalışıyor. Son günlerde iktidarın seçim derdi güderek hepimizi içine çekmeye çalıştığı ittifak gündemini suni buluyor, bu gündeme dahil olmuyoruz. Saadet Partisi olarak ülkemizin asıl meselesi “Seçim değil, Geçim İttifakı” diyoruz. Yaşanan geçim sıkıntısına farkındalık oluşturmak, herkesin sesi olabilmek, sorunlara çözüm üretebilmek adına Geçim İttifakı kampanyasıyla birlikte; esnafla, işçilerle, işsizlerle, memurlarla, sanayicilerle, çiftçi ve besicilerle, işverenlerle; ülkemizde geçim mücadelesi veren herkesle ittifak yapıyoruz. Görüşü ne olursa olsun, partisi ne olursa olsun bütün insanlarımızı Geçim İttifakı’na davet ediyoruz” dedi.

“Geçim İttifakı” kampanyasına internet sitesi üzerinden herkesin ulaşabileceğine değinen sayın Aktaş; “Saadet Partisi tarafından kamuoyuyla paylaşılan ve milyonlarca vatandaşı doğrudan ilgilendiren kampanyaya internet sitesi aracılığıyla ulaşılabilecek. Duyurduğumuz bu kampanyaya, geçimittifaki.com internet adresi üzerinden herkes katılabilecektir” ifadesinde bulundu.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma