SON DAKİKA

ACIPAYAM BELEDİYESİ’NİN 2020 YILI FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Bu haber 05 Nisan 2021 - 11:27 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Acıpayam Belediye Meclisi  Nisan ayı oturumunda Acıpayam Belediyesi’nin 2020  yılı faaliyet raporu görüşülerek, oy çokluğuyla ile onaylandı.

Acıpayam Belediye Meclisi’nin sosyal tesisler toplantı salonunda gerçekleştirilen Nisan ayı oturumunda, 2020 yılı Belediye faaliyet raporu ele alındı.

AMACIMIZ ACIPAYAMIMIZA EN İYİ VE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAKTIR”

Gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin görseller eşliğinde detaylı bilgiler veren Acıpayam Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, 2020 yılında prensiplerinden taviz vermeden, insanı önceleyen bir anlayışla, 56 bin nüfuslu Acıpayamımızı en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak için büyük gayret sarf ettiklerini kaydetti. Acıpayam Belediye Başkan Yardımcısı Erdem, “2020  yılı Acıpayam Belediyesi Faaliyet raporunu onaylayan yeni dönem Belediye meclis üyelerime, emeği olan meclis üyelerime, en önemlisi bu raporu hazırlayan Belediye personelime ve belediye çalışanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

2020 yılının faaliyet raporu AK Parti 15 evet ,CHP 7 ret ve bağımsız 1 ret verildi ve  oy çokluğuyla kabul edildi. Acıpayam Belediyesi meclis sandalye dağılımı AK Parti 16, CHP 6 , İYİ Parti 2, MHP 1 ve  BAĞIMSIZ 1 olarak belirlendi.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma