SON DAKİKA

“MİLLİ GÖRÜŞÜN YÖNETİMİNDE HER ŞEY ASLINA DÖNECEKTİR”

Bu haber 24 Mart 2021 - 10:46 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

Yeniden Refah Partisi Pamukkale Teşkilatı, partinin Milli Görüş düşüncesiyle çalışmalarına devam ediyor.

Genel Başkanlığını Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın yaptığı Refah Partisi, 1998 yılında 28 Şubat sürecinde Anayasa Mahkemesi tarafından kapatılmıştı. 20 yıl sonra 23 Kasım 2018’de bu kez Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan tarafından Yeniden Refah Partisi olarak siyaset sahnesine çıktı. Genel Başkanlığını Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi’nin Pamukkale Teşkilat Başkanı Sıraç Bayçınar gazetemize konuştu.

“YENİDEN REFAH PARTİSİ’NİN KAPISI HERKESE AÇIK”

Benlik duygularından tamamen arınarak ve milli görüş doğrultusunda çalışmalarına hızla devam Yeniden Refah Partisi Pamukkale İlçe Teşkilat Başkanı Bayçınar, “ Teşkilatımızın kademesinde görev alan ve hizmete gönül vermiş, benlik duygularından sıyrılmış tam bir Milli Görüş eri olarak hizmet aşkı ve heyecanıyla gece gündüz demeden çalışan kardeşlerimle Pamukkale teşkilat çalışmalarımız tam hız devam ediyor. Milli Görüş bu ülkenin tabii çözümüdür. Milli Görüşün, gençliğimizin ve insanlığın beklediği büyük hamleyi en kısa zamanda gerçekleştireceğine inancımız tam. Bu sebeple ilimizde, ilçelerimizde, köylerimizde canla başla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yönetimde olan İl Başkanımız Sayın Fevzi Yapıcı’nın azmi, cesareti ve güzel yürekliliği yönetimimizde olan dava arkadaşlarımızın ve bizlerin azmi ve cesareti daha da artıyor. Bizler Allah’ın izni ile seçime hazırız. Kapımız herkese açık. Milli görüşün temeli şefkat ve sevgidir. Milli görüşün yönetiminde her şey aslına dönecektir” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ”

Yeniden Refah Partisi’nin genel tüzüğünden bahseden Teşkilat Başkanı Bayçınar, “ Yeniden Refah Partisi, milletimiz tarafından yüzyıllardır özümsenmiş bulunan Millî Görüş zihniyetini ve “Önce Ahlak ve Maneviyat” prensibinin her alanda hâkim kılınmasını temel alır, kaba kuvveti değil, hak ve adaleti üstün tutar, bütün insanlığa ve mahlûkata şefkatle muameleyi esas alır. Güçlü olanın haklı sayıldığı değil, haklı olanın güçlü olduğu bir Türkiye ve dünya için mücadele eder. Yeniden Refah Partisi; Her türlü zulmü ve haksızlığı ortadan kaldırmayı, iyinin, güzelin, faydalının, adaletin, doğrunun hâkim olmasını temin edici faaliyetlerde bulunmayı, milli ve manevi değerlere bağlı, ahlaklı ve faziletli bir toplum inşa etmeyi, bireylerin her alanda temel hak ve hukuklarının korunmasını siyasi anlayışının temel referansı olarak kabul eder. Öncelikle milletimize olmak üzere, tüm insanlığa adalet, refah, huzur ve barış, insan hakları, izzet ve onur sağlamak için çalışır. Ülkemizin ve milletimizin menfaatlerini daima ön planda tutar, ülkemizin her bakımdan üstün ve saygı duyulan bir konuma ulaştırmak için çalışır” şeklinde konuştu.

https://www.ege724.com
https://www.vatanmedya.com
https://www.egecanlihaber.com
Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma