SON DAKİKA

TEKDEN’DEN BİR İLK DAHA

Bu haber 28 Haziran 2022 - 8:26 'de eklendi ve 1 views kez görüntülendi.

Denizli Tekden Hastanesi “Yoğun Bakım Sertifikası Programı” yoğun katılımla tamamlandı. Programa katılan kursiyerlere, Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları hastane yöneticileri ve doktorlar tarafından verildi.

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin 6 hafta boyunca düzenlediği “Yoğun Bakım Hemşireleri Sertifika Programı” çerçevesinde verilen hem teorik hem de uygulamalı eğitim tamamlandı. Denizli’de özel hastaneler arasında ilk defa verilen eğitime talep yoğundu. Farklı hastanelerden de katılımın olduğu eğitimde, Tekden Hastanesi, Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları katılımcılara teslim etti. Düzenlediği etkinlikle sertifikaları veren hastane yönetimi, katılımcılara tek tek sertifikalarını verirken başarılarından dolayı onları tebrik etti.

“ÇALIŞMA HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İŞİNİZE YARAYACAKTIR”

Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdürü Kemal Akcan, “Öncelikle herkese hayırlı olmasını temenni ederim. Aldığınız sertifika çalışma hayatınız boyunca mutlaka işinize yarayacaktır. Bu sertifikayı ehliyet almaya benzetebilirsiniz. Arabanız yoksa ehliyet bir işinize yaramaz diye düşünebilirsiniz. Ama araba aldığınızda mutlaka işinize yarayacaktır. Aldığınız bu sertifikaları da aynı o şekilde düşünün mutlaka bir gün işinize yarayacaktır. Buna vesile olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Eğitim süresince destek olan doktor arkadaşlara, hemşirelerimize ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Sertifika programımıza katılarak eğitim alan ve aldığı eğitimi başarı ile bitiren tüm kursiyerlerimizi de tebrik ederiz” dedi.

“20 YILDIR İLKLERIN HASTANESİ”

Hastane Genel müdür Yardımcısı Cemal Işık, “20 yıldır ilklerin hastanesi olarak birçok başarıya imza attık. Atmaya da devam ediyoruz. Hastane olarak sağlık hizmeti vermenin yanı sıra verdiğimiz eğitimlerle de insanlara yararlı olmaya çalışıyoruz. Yine bir ilki gerçekleştirerek Denizli’de özel hastaneler arasında yoğun bakım hemşireliği sertifika programını gerçekleştirdik. Yaklaşık 6 hafta süren eğitimin ardından bugün sertifikalarımızı hemşire arkadaşlara teslim ediyoruz. Sertifika alan tüm hemşire arkadaşları tebrik ediyorum. Bu süreçte emeği geçen herkese de tek tek teşekkür ederim” şeklinde bilgi verdi.

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma