SON DAKİKA

BABALAR (21.06.2022)

KÖŞE YAZARLARI

EV TEKSTİLİNDEKİ DOĞALLIK YAŞAMI ETKİLİYOR

Bu haber 21 Haziran 2022 - 11:52 'de eklendi ve 2 views kez görüntülendi.

Türkiye’de ilk kez organik pamuk kullanarak ev tekstili sektörüne öncülük yapan Ecocotton’un doğanın renk ve enerjisini evlere taşıyan koleksiyonu büyük ilgi gördü. Doğadaki renklerin evlerdeki enerjiyi yükselttiğini belirten Ecocotton Marka Müdürü Dilek Poslu; “Evlerinizdeki yeniliği, enerjiyi, güzelliği yansıtması ve bunu yukarıya taşıması için hep birlikte elimizden gelenini yapıyoruz” dedi.

Hava sıcaklıklarının iyice artmasıyla birlikte canlanan doğa, insanlarda yüksek enerji oluşturmaya devam ediyor. Doğadaki renklerin verdiği enerjiyi evlere taşıyan Ecocotton, hem ruhu canlandırmak hem de enerjiyi yükseltmek için yepyeni bir koleksiyon hazırladı. Türkiye’de ilk kez organik pamuk kullanarak ev tekstili sektörüne öncülük yapan Ecocotton, 2012’de “Doğaya Dönüş” temasıyla çıktığı yolculuğun bugün gelinen noktada herkesin arzuladığı bir durum haline gelmesiyle sektöre yön veren firmalardan birisi oldu.

2022 yaz sezonu için hazırladıkları özel koleksiyon hakkında bilgiler veren Ecocotton Marka Müdürü Dilek Poslu; “Sıcaklıkların artmasıyla birlikte doğa canlandı, evlerinizde Ecocotton ile canlansın. Bildiğiniz üzere doğamız kış uykusundaydı bitkiler, topraklar, tohumlar toprağın altında baharı heyecan ile beklediler. Güneşin ısısıyla baharın etkisiyle hepsi yeşerdi, ruhumuzu da yeşertti, enerjimizi de yeşertti. Doğayı büyüleyen çiçekler hem ruhumuzu hem enerjimizi yükseltmeye başladı. Bizi yaza hazırlamaya başladı. Evlerimizde neler yapıyoruz, bahar temizliği olarak adlandırdığımız bir tabir vardır. Evlerimizi bahar gelince dip bucak temizleriz, havalandırırız, her tarafı baharın o güzel enerjisiyle doldururuz. Balkonlarımızı temizleriz, bahara ve yaza hazırlarız” diye konuştu. (İHA)

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Ege Canlı Haber
    Vatan Medya
    Kumru Elizim Tekstil
    Fırtına Kanal Açma