SON DAKİKA

KURBAN BAYRAMI HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Bu haber 15 Haziran 2022 - 8:04 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Denizli’de yaklaşan Kurban Bayramı öncesi toplanan İl Hayvan Sağlığı Zabıtası Komisyonu, artan hayvan hareketleri ve alınacak önlemleri değerlendirdi.

İl Hayvan Sağlığı Zabıtası Komisyonu yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle artan hayvan hareketlerinin kontrolünün sağlanması, hayvan hastalıklarının muhtemel bir bulaşma ve yayılma riskinin önlenmesi, vatandaşlarımızın dini vecibelerini yerine getirirken, kurban satış yerlerinden sağlıklı kurbanlık temin etmeleri amacıyla Vali Yardımcısı  Abdullah Etil Başkanlığında toplandı.

Denizli İl Tarım ve Orman Müdürlüğü brifing salonunda yapılan toplantıya İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Çınar, İl Müdürü Yardımcısı Mehmet Atmacoğlu,Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ramazan Değirmenci, Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, Ticaret Borsası Genel sekreteri Ali Şahin, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Mehmet Ali Uzakgider,İl Sağlık Müdürlüğü Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürü Niyazi Akman, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Niyazi Demirkaya,İl Jandarma Komutanlığı Kıd. Astsubay Meftun AnaklI ve komisyonda yer alan İl Müdürlüğü teknik personelleri katılım sağladı.

Toplantıda katılımcılara yönelik yapılan sunumla konuyla ilgili gerekli tedbirlerin alınması hususunda çalışmalara başlanmasına karar verildi.

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma