SON DAKİKA

BABALAR (21.06.2022)

KÖŞE YAZARLARI

HONAZ’DA 19 MAYIS COŞKU İLE KUTLANDI

Bu haber 20 Mayıs 2022 - 7:23 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.


Honaz’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.  Honaz İlçe stadyumunda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkulu görüntülere sahne oldu. Etkinliğe Honaz Kaymakamı Hamit Genç, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, PAÜ Honaz Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz, İlçe Jandarma Komutanı Ali Dirik, İlçe Emniyet Amiri Nihat Türker, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nihal Karacoşkun, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün Belediye önündeki Atatürk Büstüne çelenk sunma töreniyle başladı. İlçe stadyumunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden etkinlik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nihal Karacoşkun’un günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapmasıyla devam etti. Programda Honaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Himmet Nimet Özçelik Anadolu Lisesi öğrencileri şiir ve kompozisyonlar okudu. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji halk oyunları ekibinin gösterileri izleyenleri büyüledi. Ülkemizin farklı yörelerine ait folklor oyunlarından oluşan karma çalışması performansıyla alkış aldı. Honaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri seyircilere çeşitli jimnastik gösterileri sundu. Programın son bölümünde çeşitli yarışmalarda dereceye giren sporculara protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Törene katılan vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan ve bayrak müdafaası uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, tüm gençlerimizi de sevgiyle selamlıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi.

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma