SON DAKİKA

BABALAR (21.06.2022)

KÖŞE YAZARLARI

19 MAYIS BULDAN’DA TÖRENLERLE KUTLANDI

Bu haber 20 Mayıs 2022 - 7:09 'de eklendi ve 6 views kez görüntülendi.

Buldan’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı, Alanyazı Meydanı’nda Atatürk Anıtı’nda düzenlenen çelenk sunma töreni ile başladı.  Törene, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kale, İlçe Jandarma Komutanı Bekir Cinkara,  Milli Eğitim Müdürü Ömer Kölemen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren, belediye meclis üyeleri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren tarafından Atatürk Anıtına çelenk sunumunun ardından, saygı duruşu ve istiklal Marşımızın okunmasının ardından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama programı,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda düzenlenen törenle devam etti. Buldan Gençlik ve Spor Müdürü Muhammet Geren’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından,  Gençlik Adına konuşmayı Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi öğrencilerinden Semih Ilgın, Ceyhin Emre Cerit 19 Mayıs adlı şiiri, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini Ömer Faruk Öz, Gençliğin Ata’ya cevabını ise törene katılan öğrencilerle birlikte İlknur Kaba okudu. 

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü öğrencilerinin karate halk oyunları gösterisinin ardından, dart, masa tenisi, okçuluk ve karate dallarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini, Kaymakam Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kale ile İlçe Jandarma Komutanı Bekir Cinkara verdi.  

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma