SON DAKİKA

BABALAR (21.06.2022)

KÖŞE YAZARLARI

MANKIR AVM’DEN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Bu haber 19 Mayıs 2022 - 8:48 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.

Denizli’nin Honaz ilçesinde 36 yıldır faaliyet gösteren Mankır Alışveriş Merkezi, yenilenen ve genişleyen yeni yeriyle açılış yıldönümünü kutladı.

 Denizli’nin Honaz ilçesinde 1986 yılında faaliyete başlayan Mankır Alışveriş Merkezi yıllar içinde ilçenin hatta bölgenin en çok rağbet gören alışveriş duraklarından biri oldu. Bu kapsamda 36.yılını kutlayan Mankır AVM, yenilenen ve genişleyen yeri için güzel bir organizasyona imza attı. 

36.yıl kutlama organizasyonuna Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in yanı sıra, ilçe jandarma komutanı, ilçe emniyet müdürü, ilçe müftüsü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, yerel bir marketin bu başarısının önemli olduğuna değinerek, ‘’ İlçemizde yılladır faaliyet gösteren Mankır AVM, hepimizin hayatında önemli bir yer tutuyor. Yıllarca bu markayı buralara taşımak çok kolay değil. Sabırla, inançla bu günlere getiren herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

Mankır AVM işletme sahiplerinden Kadir Mankır ise, ‘’ Babam Hulusi Mankır’ın öncülüğünde bugünlere gelen işletmemiz Honaz için ve bölge için her zaman en iyiyi en uygun fiyata vermeyi amaçlıyor. İlçemizde herkesin uğrak yeri olan işletmemizle hem istihdam sağlıyoruz hem de vatandaşımıza uygun koşullarda yardımcı oluyoruz. Yenilenen ve genişleyen yeni yerimizle birlikte daha ferah bir ortamda herkesi alışverişe bekliyoruz’’ dedi.

Mankır AVM kurucularından Hulusi Mankır da , ‘’ 1986’dan bu yana halkımız için en iyisini yaptık ve bundan sonra da yapmak için çabalayacağız. Yenilenen yerimizle daha güzel bir ortamda alışveriş imkanı sunduk. Tüm ilçemize hayırlı olsun’’ dedi.

Honaz Müftüsünün dua ettirdiği açılışta, kurdela hep birlikte kesildi. Açılışta çocuklar için oyun parkında yüzlce çocuk eğlenirken, yetişkinler için de çeşitli ikramlarda bulunuldu. 

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma