SON DAKİKA

BABALAR (21.06.2022)

KÖŞE YAZARLARI

ESNAF YENİDEN “ERBEĞİ” DEDİ

Bu haber 10 Mayıs 2022 - 11:37 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimleri yapıldı. İki adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Mehmet Ali Erbeği, üyelerin desteğini alarak yeniden Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı görevine seçildi. 

Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği seçimleri Safiye Sultan Düğün Salonlarında yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Ali Erbeği ile Hüseyin Demirci’nin yarıştığı seçimlerde, mevcut başkan Mehmet Ali Erbeği ve yönetimi 257 oyla esnafın desteğini yeniden alarak Denizli Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanlığı görevine seçildi. Hüseyin Demirci ise 237 oyda kaldı. 

ERBEĞİ’NİN LİSTESİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Asil Üyeler: Mehmet Ali Erbeği, Köksal Semerci, Ahmet Umul, Ali Alaca, Ahat Makal, Osman Üçgül, ali Özcan, Okan Gümen ve Soner Özdemir. Yedek Üyeler: Sezayi Pütün, Mevlüt Gündede, Tamer Yiğit, Fettah Özdemir, Gökhan Parmaksız, Neriman Ceylan Sarısoy, Alim Ayduran, Mesut Ök ve Mehmet Köylü. Denetim Kurulu: Halit Tavşan, Emin Elmalı, Veysel Karani Öztürk, Çetin Karadağ ve Enver Kiraz’dan oluştu. 

Ege Canlı Haber
Vatan Medya
Kumru Elizim Tekstil
Fırtına Kanal Açma