HAMİT TEKKANAT - GİTMİYORUZ! | Denizli Hizmet Gazetesi -

GİTMİYORUZ!
HAMİT TEKKANAT

                    Facebook'ta Paylaş     |    

9/7/2018
Müslüm Gündüz’ü hatırlar mısınız? 
1990’lı yıllarda Aczmendiler diye bir tarikat acayip kıyafetleri ile sokaklarda boy göstermişti. Tef çalarak eylem yapıyor, cami çıkışlarında devleti tehdit ediyorlardı. Mevcut rejimi İslami olmamakla suçlamaları, bu uğurda mecbur kalmaları halinde şiddete başvuracaklarını açıklamaları ile diğer cihatçı gruplardan ayrı idiler. Atatürk düşmanı idiler. İran gibi şeriata dayalı bir düzen istiyorlardı.  
Bu oluşumun lideri olan Müslüm Gündüz, yazar Hüseyin Üzülmez’in evinde Fadime Şahin isimli bir kadınla yasak ilişki hallinde basılmıştı. Müslüm Gündüz daha önce işlediği bir suçtan dolayı cezaevine konulunca, tarikatın sesi de kesilmiş oldu. Ergenekon davasında Müslüm Gündüz olayının Ergenekon’un tezgâhı olduğu gibi saçma bir iddia ortaya atıldı. Güya Ergenekon karışıklık yaratmak için Müslüm Gündüz’ü kullanmışmış. Neden sonra Ergenekon diye bir örgüt olmadığı, Ergenekon’un FETÖ tarafından tezgâhlandığı ortaya çıktı. Ergenekon davasında haksız yere yıllarca hapis yatanlar özgürlüğüne kavuşurken, onların boşalttığı Silivri zindanına FET֒cüler yerleştirildi. AKP iktidarı ile FET֒nün arası açılmasa Ergenekon davasından mahkûm olanlar hala hapislerde olacaktı.  
İşte 1990’ların provokatörü Müslüm Gündüz yine sahnede. Geçmişte söyledikleri ve yaptıkları unutulmuş gibi iktidar yanlısı AKİT TV’de yine saçmalamaya devam ediyor. Bakınız ne demiş;  
“Kemalistler bizi iyi, biz onları iyi tanırız. Ya biz gideceğiz bu memleketten ya da onlar gidecek. Biz varken Kemalistler burada rahat edemez” demiş ve CHP’lilere şu sözlerle hakaret etmiş, “İslam dinini ortadan kaldırmak için kurulmuş bir dini harekettir Halk Partisi. O partiye kısaca cehennem partisi diyor Anadolu”. 
Müslüm Gündüz geçmişi belli sabıkalı, dini çıkarlarına alet eden bir kişi. Burada sorun onun söylediklerinde değil, yıllardır aynı şeyleri söylüyor. AKİT TV’nin bu şahsı yayına çıkarıp konuşturması neye ve hangi maksada hizmet etmektedir. Neden iktidar böyle saçmalıklara göz yumar? Eğer iktidarın işine gelmeyen bir konuda açıklama yapan birisi olsa Cumhuriyet Savcıları hemen harekete geçerlerdi.  
Din istismarına dur diyecek yürekli bir savcı varsın çıkmasın, Kemalistler bu ülkeyi kanlarıyla, canlarıyla kurtardılar ve hiçbir yere de gitmeyecekler… 
 


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018