ALTAY VAROL - HAKEM ATAMASI | Denizli Hizmet Gazetesi -

HAKEM ATAMASI
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

13/4/2018
Denizlispor-Çaykur Rizespor maçına Eskişehir bölgesi hakemi Suat Arslanboğa’nın atanması haklı olarak infiale sebep oldu. 
Her iki takım için de kritik olan bu maça Süper Lig hakemi atanması çok doğru. Bu maçın dışında bu hafta Spor Toto 1.Ligde 2 maçı daha Süper Lig hakemi yönetecek. Şampiyonluk mücadelesi veren Ümraniyespor ve Ankaragücü arasındaki maçı Trabzon bölgesinden Süper Lig hakemi Barış Şimşek, ligde kalma mücadelesi veren Eskişehirspor ile Samsunspor arasındaki maçı da Ankara bölgesinden Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. Ligde diğer 6 maçta A Klasman hakemleri düdük çalacak.  
Maçlar:Denizlispor-Ç.Rizespor, Eskişehirspor-Samsunspor, Ümraniyespor-Ankaragücü. 
Hakemler: Yaşar Kemal Uğurlu (Ankara), Barış Şimşek (Trabzon), Suat Arslanboğa (Eskişehir) 
Bu maçların risk derecesi aynı. Hiç biri diğerinden daha önemli veya önemsiz değil. Herhangi bir sıkıntıya sebep olmadan hangi hakemin hangi maçta görevlendirilebileceğini bulmak zor gelmedi bana.  
İki şıkkı iki dakikada buldum: Birincisi; Denizlispor-Ç.Rizespor (Yaşar Kemal Uğurlu), Ümraniyespor-Ankaragücü(Suat Arslanboğa), Eskişehirspor-Samsunspor (Barış Şimşek). İkincisi; Denizlispor-Ç. Rizespor (Barış Şimşek), Eskişehirspor-Samsunspor (Yaşar Kemal Uğurlu), Ümraniyespor-Ankaragücü (Suat Arslanboğa).  
İtiraza mahal bırakmayacak, camiaları tedirgin etmeyecek başka da bir şık yok zaten.  


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018