HAMİT TEKKANAT - FETULLAH’TAN SONRA! | Denizli Hizmet Gazetesi -

FETULLAH’TAN SONRA!
HAMİT TEKKANAT

                    Facebook'ta Paylaş     |    

15/11/2017
FET֒nün elebaşları, ABD’de yaptıkları toplantıda çöküşe çare aramışlar. Elde edilen bilgilere göre Türkiye imamlığına Mustafa Özcan, ABD imamlığına Şerif Ali Tekalan getirilmiş. Gülen ölmeden böyle bir karar alınmasının örgüt içinde tepkilere ve bölünmelere neden olduğu belirtiliyor.  
Türkiye imamlığına seçilen Mustafa Özcan’ın yurtdışı bankalarında 600 milyon Euro şahsi parasının olduğu iddia ediliyor. Tüm bu gelişmelerin bize gösterdiği şudur; Fetullah’lar ölmez. Din gibi istismar edilmesi kolay bir alan ve cahil bırakılmış kitleler olduğu müddetçe Fetullah gider, Mustafa gelir, Şerif Ali gelir. Semerci fıkrası bu konuya en güzel cevap;  
“Köyün yaşlı semercisi Bekir Usta ölmüştü. Eşekler köy meydanında toplandılar, tepindiler, oynamaya başladılar. Yaşlı, hasta bir eşek duvar dibinde düşünüyordu, ona geldiler 
-Haberin yok herhalde, semercimiz öldü. 
-Ne olmuş öldüyse? 
-Artık sırtımız yara bere olmayacak, özgür olacağız. 
-Nasıl bir özgürlükmüş bu? 
-Semerci olmayınca artık sırtımıza semer yapılmayacak, kırda bayırda istediğimiz gibi dolaşacağız. 
Yaşlı eşek gülmüş; 
-Şaşarım aklınıza. Bugün sevinçle tepineceğinize aslında yas tutmalısınız. Bekir Usta iyi kötü sırtımızın ölçüsünü biliyor, bizi rahatsız etmeyecek semerler yapmaya çalışıyordu. Yarım bir acemi semerci getirirler, sırtınız yaradan kurtulmaz. İyisi mi siz semerciden değil, eşeklikten kurtulmanın yolunu arayın. Siz eşek kaldıkça sırtınıza semer yapan çok bulunur.” 
Başbakanımız ABD ziyaretinden eli boş döndü. ABD’nin Fetullah’ı iade etmek gibi bir niyeti yok. Çünkü FETÖ 150’den fazla ülkede örgütlenmiş durumda. Bu ülkelerde başta okullar olmak üzere ticari ve kültürel bağlantılar var. Bu bağlantıların içerisinde ABD istihbaratının olduğu da biliniyor.  
ABD imamı olarak seçilen kişi ise oldukça dikkat çekici, Şerif Ali Tekalan eski İstanbul Fatih Üniversitesi rektörü, hâlihazırda ise Texas’da North American Üniversitesinden rektörlük yapıyor. Görüldüğü gibi FET֒cüler çağ atlamış durumda. İlkokul mezunu Fetullah’ın yerine Profesör hazırlıyorlar.  
Tekalan’ın başına Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 300 bin TL ödül konduğunu da hatırlatalım.  
ABD dost ve müttefik miş!!! 
Gel de inan… 
 


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018