ÇİVRİL’İ HÜZNE BOĞAN ÖLÜM! | Denizli Hizmet Gazetesi


ÇİVRİL’İ HÜZNE BOĞAN ÖLÜM!Çivril İlçesi, Kıralan Mahallesi, Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde yaşanan olay herkesi hüzne boğdu.


Çivril İlçesi, Kıralan Mahallesi, Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde yaşanan olay herkesi hüzne boğdu. İddiaya göre, Kıralan Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde görevli 1973 doğumlu Trafik Polisi Fatih C.Ö., görevde ve nöbetçi olduğu esna da henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı Şube içerisinde bulunurken kendisine ait beylik tabancası ile intihar ederek yaşamına son verdi. 
 
Gelen silah sesine doğru koşan silah arkadaşları evli ve iki çocuk babası Polisi Fatih C.Ö ‘yü ağır yaralı olarak görmeleri ile birlikte hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tüm müdahalelere rağmen Trfaik Polisi Fatih C.֒yü kurtaramadı. Meslektaşları arasında sakin ve sessiz biri olarak bilinen Polisi Fatih C.֒nün hayatını kaybetmesi şube de bulunan tüm arkadaşlarını hüzne boğdu. Yaşanan üzücü olay karşısında şoka uğrayan meslektaşları uzun süre şube dışarısında oturdu ve gözyaşlarına hakim olamadı. Yaşanan üzücü olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.  


06.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018