ZİHİNSEL ENGELLİ GENÇ HER YERDE ARANIYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


ZİHİNSEL ENGELLİ GENÇ HER YERDE ARANIYORDenizli´nin Beyağaç ilçesinde kaybolan zihinsel engelli 23 yaşındaki gencin bulunması için başlatılan arama çalışmaları Tavas ilçe merkezi ve arazide devam ediyor.


Beyağaç İlçesine bağlı Yeni Mahalle’deki evinden önceki gün çıkan Onur Çetin isimli 23 yaşındaki genç evine dönmeyince aile üyeleri durumu jandarmaya bildirerek yardım istedi. İhbar üzerine harekete geçen jandarma, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Arama Kurtarma Derneğinden yardım istedi. Engelli gencin bulunması için ekipler çevrede arama çalışması başlattı. Her yerde genci arayan ekipler arama çalışmalarında eğitimli köpekleri de kullanıyor. Çetin’in önceki akşam Tavas ilçe minibüsüne binerek ilçe merkezine geldiği yönünde bilgi alınması üzerine ekiplerin arama çalışmalarını arazi ile birlikte ilçe merkezinde yoğunlaştırdığı kaydedildi. Gencin bulunması için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor.  
Öte yandan, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay’da kişisel sosyal medya hesabından Onur Çetin ile daha önceden çekilen bir fotoğrafını koyarak gencin kaybolduğunu ve bulunması noktasında yardım beklediklerini belirttiği bir paylaşım yaptı. (İHA)  


05.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018