AK PARTİLİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİLİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI24 Haziran seçimlerinde seçmenin desteğini alan 27. Dönem AK Parti Denizli Milletvekilleri mazbatalarını aldı. Vekillere mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Necla Akkuş ile kurul üyeleri Halil Ortaköy ve Kamil Bağbozan verdi.


Kalabalık bir partili topluluğu ile birlikte törene katılan Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ile Nilgün Ök mazbatalarını aldı. Partililerin ve parti yöneticilerinin katıldığı mazbata töreninde konuşan AK Parti Milletvekili Cahit Özkan, demokrasinin bayramın olan seçim sürecini tamamladıklarını belirterek, “Milletimiz, umut vadeden AK Parti’yi taçlandırdı. Biz özellikle bu seçim sürecinde durmadan çalışan teşkilatımıza teşekkür ediliyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu. 
 
AK Parti Milletvekili Şahin Tin, yeni bir dönem başladığını ifade ederek, “İki dönemdir milletvekili yapmanın haklı gururunu yaşıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde daha güçlü yatırımlarla hizmet yapacağız. Burada bulunan partili kardeşlerimize 
teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın” diye konuştu. Ahmet Yıldız ise “Bugün halkımızın bize verdiği görev için buradayız. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 
 
Nilgün Ök de mazbatasının almasının ardından yaptığı değerlendirmede, “Bütün teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte lider konumda bir Türkiye için çalışacağıma söz veriyorum. Birlik olarak devam edeceğiz” dedi.  


02.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018