İKİNCİ ELE GÜVEN GETİRDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


İKİNCİ ELE GÜVEN GETİRDİDenizli Otomobilciler ve Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Necip İrdem’in girişimleriyle 2012 yılında projelendiren ve kısa süre önce hizmete açılan Türkiye’nin en modern ve büyük galericiler sitesi, Denizli’de ikinci el otomotiv sektörüne güven ve kaliteyi getirdi.


Denizli Otomobilciler ve Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi tarafından Denizli’deki oto galerilerin tek çatı altında birleşmesi ve daha kaliteli hizmet sunulması amacıyla 2012 yılında başlatılan girişimler, 2017 yılında sonuç vererek hayata geçti. Kısa sürede tamamlanan ve hizmete açılan Denizli Galericiler Sitesi, modern işyerleri ve showroomlarıyla dikkat çekti. 100 dönem arazi üzerine kurulan ve 150 dükkanın yer aldığı Denizli Galericiler Sitesi, Denizli’de ikinci el otomotiv sektörüne hem güveni hem de kaliteyi getirdi. 
 
İKİNCİ EL OTOMOTİV ARTIK DAHA GÜVENLİ  
Denizli’de ikinci el otomotiv satış sektörüne güven ve kaliteyi getirdiklerini ifade eden Denizli Otomobilciler ve Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Necip 
İrdem, “Daha önceden sokak aralarında hizmet veren galerilerimiz artık bir mağaza şeklinde müşterilerine hizmet veriyor. Denizli Galericiler Sitesi’ndeki tüm dükkanlarımız 20 araçlık ve bir mağaza havasında. Diğer yandan buraya gelen müşterilerimiz güven içerisinde aracını alıyor ve hatta araçların garantileri veriliyor. Diğer yandan noter, PTT gibi birçok hizmetlerde burada halledilebiliyor. Sosyal tesislerimiz ile müşterilerimiz hoşça zaman geçirebiliyor” dedi. 
 
3 AY İÇERİSİNDE TÜM GALERİCİLER TAŞINACAK 
Diğer yandan kent merkezindeki galerilerin kısa sürede taşınacağını ve tüm ikinci el araç atışlarının Denizli Galericiler Sitesi’nde yapılacağını ifade eden İrdem, “Şuanda dükkanlarımızın birçoğu galerici arkadaşlarımız tarafından alınmış durumda. Kent merkezindeki son kalan galerici arkadaşlarımız da 3 ay içerisinde buraya gelecekler ve hizmet vereye başlayacaklar. Türkiye’nin en büyük galericiler sitesinin Denizli’de olması da bizler için” dedi.  
 
GALERİCİLERİ SINAV ZORUNLULUĞU GELİYOR 
Galeri ve ikinci el otomobil satışlarında sınav sisteminin hayata geçeceğini ifade eden Denizli 
Otomobilciler ve Galericiler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Necip İrdem, “ Artık bundan sonra her önüne gelen galericilik yapamayacak. Yakın zamanda sınav ile bu işi yapmak isteyenlere belge verilecek ve o belge ile galeri açılabilecek. Sınavda başarısız olanlar bu belgeyi alamayacak ve galeri açamayacak. Bu uygulama ile birlikte sektörümüzdeki olumsuzluklarda ortadan tamamen kalkmış olacak” dedi.  


02.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018