BULDAN’DA OTİLLA VE ŞEVAL SAM RÜZGARI | Denizli Hizmet Gazetesi


BULDAN’DA OTİLLA VE ŞEVAL SAM RÜZGARIBu yıl 18.si düzenlenen Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivalinde sahne alan Romen popçu Otilia Bruma ve Şeval Sam seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılar ile festivale katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.


Bu yıl 18.si düzenlenen Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivalinin 2. Günü sahneye çıkan Otilia Bruma, yaklaşık 10 Bin kişiye şarkılarını söyledi. Seksi dansçıları ve hareketli parçaları ile seyircileri coşturan Otilia, bazı parçalarını Türkçe söyledi. Buldan’a daha önce Yenicekent-Tripolis Sofralık Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali nedeniyle gelen Otilia, sahnede, Buldan’ı çok sevdiğini bu nedenle bir kez daha severek geldiğini, bundan sonra da gelmek istediğini söyledi. Otilia’ya Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, belediyenin El Sanatları ve Kültür Merkezinde el tezgahlarında dokunan ipekli şal hediye etti.  
 
Festivalin bir diğer konuğu da ünlü sanatçı ve tiyatro oyuncusu Şeval Sam oldu. 18. Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivalinin son günü sahneye çıkan ünlü sanatçı Şevval Sam’ı yaklaşık 40.000 kişi dinledi. Konser bitiminde Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay Şevval Sam’a, Belediye El sanatları ve Kültür Merkezinde, el tezgahlarında dokunmuş ipekli şal hediye etti.  
 


02.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018