YEŞİLKÖYSPOR,FARKINI ORTAYA KOYUYOR | Denizli Hizmet Gazetesi


YEŞİLKÖYSPOR,FARKINI ORTAYA KOYUYORDenizli’nin en köklü kulüplerinden biri olan Yeşilköyspor, hem amatör liglerdeki başarısı hem de açtığı futbol okuluyla adından söz ettirmeye devam ediyor.


Denizli amatör liglerinde sezonun tamamlanmasının ardından yoğunluğu açtığı futbol okuluna veren Yeşilköyspor, çocukların hem spor yapmaları hem bilgi ve becerilerini arttırmaları hem de takım ruhunu benimseyerek kendilerini geliştirmeleri için çalışmalar yapıyor. Haftada Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri olmak üzere 3 gün saat 17.00-20.30 saatleri arasında yaş gruplarına göreçalışma yapılan Yeşilköyspor Futbol Okulu büyük ilgi görüyor. 2005-2012 doğumlulardan oluşan 120 küçük sporcu okulda spor yapıyor. Ailelerin de izlediği çalışmalarda küçük sporcular, aralarında kaleci antrenörünün de bulunduğu 7 deneyimli antrenör eşliğinde çalışıyor.  
Yeşilköyspor Genel Koordinatörü Kudret Iştın, amaçlarının öncelikli olarak çocuklara spor yaptırmak olduğunu belirterek, “Çocuklar yaş gruplarına ayrılarak kendi akranlarıyla çalışma yapıyor. Öncelikle çocuklarımızın spor yapmasını, evlerinde kapanıp kalmamasını ve yeni arkadaşlar edinerek onlarla takım ruhunu paylaşmasını amaçlıyoruz. Aralarında yetenekli olanlar kendilerini geliştirme imkanı buluyor. 7 Antrenör eşliğinde çocuklarımız disiplinli ve doğru bir çalışma programıyla spor yapma imkanı buluyor. Ailelerin gelip çalışmaları izlemesi bizi ayrıca sevindiriyor. Futbol okuluna kayıtlarımız devam ediyor” dedi.  


02.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018