“ŞER ODAKLARINA MİLLET CEVAP VERDİ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“ŞER ODAKLARINA MİLLET CEVAP VERDİ”24 Haziran Seçimlerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanlığı ilk değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk başkanlığında yapılan toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin izinde ve emrinde olduklarını ifade edildi.


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde Türkiye genelinde önemli bir başarıya imza atan Milliyetçi Hareket Partisi, Denizli’den milletvekili çıkartmada önemli bir başarıya imza attı. 24 Haziran seçimlerinin ardından değerlendirme toplantısı yapan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, seçimlerin sonuçlarını değerlendirdi ve birlik beraberlik vurgusu yaptı.  
 
Toplantıda partililerine seslenen İl Başkanı Cafer Birtürk, “Bugün MHP’nin bir neferi olmaktan gurur duyuyoruz. Denizli’de milletvekili çıkartmamış olmamıza rağmen, Türkiye genelinde önemli bir oy oranını aldık. Herkes gördü ki seçimleri kazananı MHP, Türkiye ve Türk milleti olmuştur. Şer güçlerinin ve odaklarının bütün çabaları bu seçimlerde boşa çıkmıştır. Partimizi yüzde 3’ler yüzde 5’lerde gösteren ve içerideki, dışarıdaki şer odaklarına en güzel cevabı aziz milletimiz vermiştir” dedi.  
 
Seçimlerde gece gündüz çalışan partililere ve 4 dönem Denizli’yi Ankara temsil eden Milletvekili Emin Haluk Ayhan’a teşekkür eden Birtürk, “Bizleri Başkanlık divanında Genel Başkan Yardımcısı olarak temsil etmeye devam eden, dört dönemdir layıkıyla TBMM’de de temsil etmiş olan, Liderimizin yanında her zaman dik duran Genel Başkan Yardımcımız sayın Emin Haluk Ayhan’a da şükranlarımızı sunuyoruz. Seçim dönemi boyunca gecesini gündüzüne katarak, hiçbir fedakarlıktan kaçmayıp, lidere sadakat şerefimizdir diyerek üç hilalli sancağımızı yere düşürmemek için elinden gelenin fazlasını yaparak çalışan İlçe Yönetim kurulu üyelerime ve kadın kollarıma, mahalle temsilcilerime, okul sorumlularıma, sandık şerefimizdir diyerek görev alan değerli sandık görevlisi arkadaşlarıma, davamıza gönül veren, yanımızda mücadele veren, söylediklerimize hak veren, sandıkta oy veren herkese ve hiçbir zaman benden desteğini esirgemeyen, evimin yükünü tek başına yüklenen kıymetli eşime, aileme içtenlikle teşekkürlerimi sunuyor, sonuçların ülkemize, milletimize, partimize ve davamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  


28.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018