FİLİZ GENÇLERLE SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


FİLİZ GENÇLERLE SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ24 Haziran seçimlerinin ardından değerlendirme toplantılarına başlayan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, bu kez de AK Parti Gençlik Kolları yönetimiyle bir araya geldi. Filiz, gençlere seçimlerdeki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni çalışmalar hakkında bilgi verdi.


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ardından AK Parti Denizli İl Başkanlığı, seçim değerlendirme toplantılarına başladı. Seçimlerde elde edilen sonuçlar ve ilçelerdeki durum AK Parti İl Başkanı Necip Filiz başkanlığında düzenlenen toplantılar ile değerlendiriliyor. Filiz, İl Yönetimiyle yaptığı değerlendirme toplantısının ardından bu kez de gençlerle bir araya geldi.  
 
AK Parti Gençlik Kollarıyla İl Başkanlığı’nda bir araya gelen Filiz, ilk olarak 24 Haziran seçimlerinde büyük gayret gösteren gençlere teşekkür etti. Gece gündüz demeden çalışan gençlere teşekkür eden Filiz, “Bu başarıda sizlerin emeği gerçekten çok fazla. Gece gündüz demeden çalıştınız ve mesai harcadınız. Bu çalışmalarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim” dedi.  
 
Filiz konuşmasının ardandan AK Parti Gençlik Kolları yönetimiyle seçimleri ve sonuçları değerlendirerek, fikir alışverişinde bulundu.

28.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018