AK PARTİ’DE SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


AK PARTİ’DE SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLDİ24. Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimlerini büyük bir zaferle kazanan AK Parti Denizli İl Başkanlığı, seçimlerin ardından ilk değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.


24 Haziran Seçimlerinin ardından AK Parti Denizli İl Başkanlığı ilk değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanlığı binasında AK Parti İl Başkanı Necip Filiz başkanlığında gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli eski Milletvekili Mehmet Yüksel ve İl Başkanlığı yönetimi katıldı.  
 
Toplantıda seçim sonuçları ve alınan sonuçlar ele alındı. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, yeni bir döneme başladığını ifade ederek, halkın tercihini yine AK Parti’den yana yaptığını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi artık yerel seçimlere hazırlık zamanın geldiğini ifade ederek, “24 Haziran’da olduğu gibi oyumuzu daha da arttırarak yerel seçimleri de büyük bir zafer ile kazanacağız” dedi.  


26.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018