“AK PARTİ İLE İSTİKRAR SÜRECEK” | Denizli Hizmet Gazetesi


“AK PARTİ İLE İSTİKRAR SÜRECEK”AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin istikrarlı ve güvenli ekonomiyle AK Parti iktidarında tanıştığını belirterek, “16 yıldır krizler, buhranlar yaşanmıyor. Artık insanlar, topluca işten çıkarılmıyor. Bu AK Parti’nin disiplinden taviz vermeyen, akılcı ekonomi politikalarının sonucudur. Milletimiz her şeyin farkındadır. İstikrar ve güven ortamının devam etmesi için milletimiz bir kez daha AK Parti’yi tercih edecektir” dedi.


AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, seçim çalışmaları kapsamında fabrikalarda çalışanlarla bir araya geldi. Sanayi kenti Denizli’nin her köşesinde üretim yapıldığını, çalışkan insanların canla başla güçlü Türkiye yolculuğuna katkı sağladığını görmenin kendisini gururlandırdığını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Denizli’miz Türkiye’nin parlayan yıldızıdır. İhracatın lider illeri arasındadır. Ülkenin büyümesine, refahın artmasına katkı sağlayan dev fabrikalarıyla ülkemizin gözbebeği illeri arasındadır. Bunların yanı sıra insanlarımız bu fabrikalarda çalışabilmekte, evlerine ailelerine ekmek götürebilmektedir. Denizli istihdama katkısıyla da övünç kaynağımızdır” dedi. 
 
“KRİZLERİ VE BUHRANLI DÖNEMLERİ UNUTMAYIN” 
Türkiye’nin geçmiş dönemlerde büyük krizler yaşadığını, buhranlı dönemlerin faturalarının halka kesildiğini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Ekonomimiz, mali disiplinle, güven ve istikrar ortamıyla bizim iktidarımız döneminde tanışmıştır. Çünkü 16 yıllık AK Parti iktidarında, ekonomik krizler de tarihe karışmıştır. Geçmiş yıllarda birileri Türkiye üzerinde ameliyat yapmak istediğinde ekonomiye spekülatif müdahaleler yapar, bankalar hortumlanır, ülkenin serveti yurt dışına kaçırılırdı. Ardından insanlar işlerinden olur, krizlerin bedelini vatandaşımız çok ağır öderdi. Aynı oyunlara AK Parti iktidarında da kalkıştılar. Ancak buna fırsat vermedik. İstedikleri kriz ve kaos ortamını bir türlü oluşturamadılar. Aksine ekonomimiz sürekli büyümeye devam ediyor. Çünkü AK Parti, bu ülkede istikrar ve güvenin teminatıdır” diye konuştu. 
 
“BU MİLLET İŞİ ERBABINA TESLİM EDECEK” 
Vatandaşlardan dedikodulara, maksatlı söylemlere itibar etmemelerini isteyen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Vatandaşlarımız şundan emin olmalıdır; AK Parti bugüne kadar ekonomik istikrarı korumuş, bundan sonra da korumaya devam edecektir. Milletimiz, müsterih olsun. Ekonominin kötü olduğunu iddia edenlere, kriz tellallığı yapanlara itibar etmesinler. Ben vatandaşlarımızın, istikrarın ve güven ortamının sürmesi için bugüne kadar olduğu gibi, 24 Haziran’da da AK Parti’ye bir kez daha yetki vereceklerine, işi erbabına teslim edeceklerine yürekten inanıyorum” diye konuştu.  


20.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018