ÇİVRİL’DE ÜLKÜ OCAKLARI VE MHP RÜZGARI | Denizli Hizmet Gazetesi


ÇİVRİL’DE ÜLKÜ OCAKLARI VE MHP RÜZGARIMHP Denizli eski Milletvekili Ali Keskin, 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili adayı olmamasına rağmen davası için gece gündüz demeden çalışan Keskin, Kale Eski Belediye Başkanı İsmail Yardımca ile birlikte Çivril İlçesi’ne çıkartma yaptı.


MHP’den milletvekili aday adaylığını açıklayan ama listede yer bulamayan MHP Denizli eski Milletvekili Ali Keskin, “Koltuk için değil dava için çalışacağız” diyerek, seçim çalışmalarına destek vermeye devam ediyor. Her gün bir ilçeye giden ve burada vatandaşlar ve partililer ile buluşan Keskin’in bu kez ki durağı Çivril İlçesi oldu. MHP Denizli Milletvekili Adayı Mehmet Altıntaş, MHP Kale Eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, önceki dönem Ülkü Ocakları Başkanı Murat Naci Öncel ile birlikte Çivril İlçesi’ne giden Keskin, burada MHP Çivril İlçe Başkanı Ergün Çiftçi ve İlçe Yöneticileriyle birlikte Çivrilliler ile buluştu.  
 
Keskin ve partililer daha sonra Kıralan, Çıtak, Yahyalı ve Karabedirler Mahallelerini ziyaret etti ve 24 Haziran seçimlerinin önemini seçmenlere anlattı.  


20.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018