ÖNCE GENÇLERLE BULUŞTU SONRA FABRİKALARI ZİYARET E | Denizli Hizmet Gazetesi


ÖNCE GENÇLERLE BULUŞTU SONRA FABRİKALARI ZİYARET EEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili genel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bakan Zeybekci önceki gün önce kent merkezindeki kafelerde gençlerin davetini kırmayarak onlarla buluştu, artından tekstil fabrikalarını ziyaret etti.


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekili genel seçimlerine az bir zaman kala, partilerde çalışmalarına hız verdi. Seçimler için Denizli’de bulunan ve yoğun bir programla Denizli’nin tüm kesimleriyle bir araya gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bu kez de gençler ve tekstil fabrikalarında işçiler ile bir araya geldi.  
 
GENÇLERİN DAVETİNİ KIRMADI 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ilk olarak 15 Temmuz Delikliçınar Meydanında bulunan kafelerde bulunan gençler gençlerle buluştu. Bir radyo yayının ardından gençlerin yoğnu olarak bulunduğu sokağa giren Bakan Zeybekci, burada gençlerin davetini kırmayarak onlarla birlikte kahve içti ve sohbet etti. Gençlere Türkiye’de yeni bir dönem başladığını ve bu dönemde gençlere önemli rol düştüğünü ifade eden Bakan Zeybekci, “Artık gençler sadece seçmeyecek, seçileceklerde. Yükselen, dünyada söz sahibi olmaya başlayan ülkemizde gençlerimizin fikirlerine ve onların yönetimde olmasına önem veriyoruz” dedi.  
 
TEKSTİL FABRİKALARINA ZİYARET 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci daha sonra Menderes ve Zorlu Tekstil’e giderek buralarda hem incelemelerde bulundu hem de işçiler ile sohbet etti. Üretime ve istihdama katkı sağlayan firmalara başarılar dileyen Zeybekci, Türkiye’nin üreterek büyümeye devam edeceğini belirtti.  


19.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018