MHP’YE BÜYÜK KATILIM | Denizli Hizmet Gazetesi


MHP’YE BÜYÜK KATILIMSeçimlere günler kala Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılımlar sürüyor. 10 bin Karapapak Türk’ünün katılımının ardından bu seferde Akçeşme eski muhtarı, Denizli Kapalı cezaevi eski Başgardiyanı MHP ve mahalleden 2 bine yakın vatandaş MHP’ye katıldı.


Katılım töreninde konuşan MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, devlet-millet sevdası taşıyan herkesi MHP saflarına davet etti. MHP’ye katılımlar için il başkanlığında rozet takma töreni düzenlendi. Akçeşme’de 4 dönem muhtarlık yapan Şenal Atik ve eski Başgardiyan Hasan Barış’a MHP rozetlerini İl Başkanı Cafer Birtürk taktı. 
 
Partilere seslenen Birtürk, milli çıkarları savunacaklarını belirterek, "Kim ne derse desin, kim hangi algıyı oluşturmaya çalışırsa çalışsın MHP kadrolarıyla, Başbuğu Alparslan Türkeş´in yolunda, Genel Başkan Devlet Bahçeli´nin liderliğinde ülkesi ve milleti için elinden geleni yapmaya devam ediyor. 24 Haziran seçimlerinden de yüzümüzün akıyla çıkacağız. MHP olarak bizim hiçbir vatandaşımızla sorunumuz yok. Tüm halkımızı çok seviyor ve hepsi ile siyaset yapıyoruz. Bizim sorunumuz vatan, millet ve bayrakla sorunu olanlarla. Biz ayrıştırmacı değil bir parti değil bütünleştirici bir partiyiz. Devlet-millet sevdası taşıyan herkesi MHP saflarına davet ediyoruz" diye konuştu.  
 
Akçeşme eski muhtarı Şenal Atik kendisinin rozet takma törenine mahalleyi temsilen katıldığını belirterek, şu an 2 bin kişi adına bu rozeti taktığını, seçimlere kadar da bu sayıyı artırmak için MHP adına çalışmalarını devam ettireceğini söyledi. 
 
 
 


19.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018