UMUT DOLU YARINLAR İÇİN TAMAM DİYORUZ | Denizli Hizmet Gazetesi


UMUT DOLU YARINLAR İÇİN TAMAM DİYORUZCumhuriyet Halk Partisi Denizli 1.sıra Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca, 2.sıra Milletvekili Adayı Kazım Arslan, 3.sıra Milletvekili Adayı Teoman Sancar, 8.sıra Milletvekili Adayı Bilgehan Burgul Pamukkale Gençlik Kolları’nın Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda açtıkları stant da vatandaşlarla bir araya geldiler. Daha sonra Merkezefendi Gençlik Kolları’nın Bayramyeri’nde açtıkları stantta vatandaşlarla buluştular.


CHP Denizli Milletvekili adayları vatandaşlarla tek tek selamlaştılar, sohbet ettiler, iyi bayramlar dilediler. Pamukkale İlçe Örgütü ve Merkezefendi İlçe Örgütü’nün de katıldığı çalışama kapsamında milletvekili adayları vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlara mutlu , huzurlu, sağlıklı bayramlar dileyen milletvekili adayları, Gençlik Kolları’nın vatandaşlara hediye dağıtmasına da yardım ettiler. 
 
Küçük misafirleriyle de ilgilenmeyi unutmayan milletvekili adayları bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Her gün olduğu gibi bu güzel günde de yine vatandaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyduklarını belirten milletvekili adayları Gülizar Biçer Karaca , Kazım Arslan, Teoman Sancar, Bilgehan Burgul “mutlu, huzurlu ve umut dolu yarınlar için hep birlikte TAMAM diyoruz” dediler. Denizli’deki tüm vatandaşların bayramlarını en içten dilekleriyle kutladıklarını belirten adaylar, yarın 11:00 ile 13:00 saatleri arasında parti il binasındaki bayramlaşmaya davet ettiler. 


14.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018