ATEŞ GAYRİMENKUL AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


ATEŞ GAYRİMENKUL AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTUAteş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, Saltak, Adalet ve Yenişehir şubeleri çalışma arkadaşlarına iftar yemeği verdi.


Denizli’de gayrimenkul alanında tek olma yolunda ilerleyen Ateş Gayrimenkul, çalışanları ve şubeleri, Saki Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Ateş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül tarafından organize edilen iftar yemeğine Ateş Gayrimenkul çalışanları ve aileleri katıldı. Yaklaşım 40 kişinin katıldığı iftar yemeğinde dualar edildi ve hep birlikte iftar yemeği yenildi.  
 
Denizli’de gayrimenkul konusunda önemli yol kat ettiklerini ve Denizli halkının güvenini kazandıklarını belirten Ateş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, “Ateş Gayrimenkulün başarısında emeği bulunan mesai arkadaşlarımla böyle güzel bir akşamda birlikte olmak ve iftar yapmak benim için büyük bir onur ve gururdur. Bugün davetimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan sizlere ve ailelerinize teşekkür ediyorum” dedi.  


13.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018