DENİZLİ’DE YOLLAR GÖLE DÖNDÜ | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİ’DE YOLLAR GÖLE DÖNDÜDenizli’de akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağmur yağışı beraberinde su baskınlarını getirdi. Gazi Bulvarı Merkez Bankası önünde tıkanan yağmur suyu kanalları nedeniyle yağmur suları yola ulaşıma kapattı. Şiddetli yağmur yağışı ile birçok noktada su baskınları yaşandı.


 

Denizli’de akşam saatlerinde aniden bastıran yağmur yağışı kentte hayatı durma noktasına getirdi. Aniden başlayan ve şiddetini arttıran yağmur yağışı ile birçok noktada su baskınları yaşandı. Gazi Bulvarı Merkez Bankası önünde tıkanan yağmur suyu kanalları, yolda yağmur sularının birikmesine neden oldu. Yağmur suları nedeniyle Gazi Bulvarı kısa süreliğine araç trafiğine kapatıldı.

 

 

 

Yolda biriken ve araç geçişi nedeniyle işyerlerine su giren esnaflar ise yağmur sularıyla büyük mücadele verdi. İşyerlerine su girmemesi için mücadele eden esnaflar, yolu araç trafiğine kapatarak suların işyerlerine girmesini engelli. Gazi Bulvarı üzerinde yaşanan su baskının yanı sıra, Atatürk Bulvarı Emniyet Müdürlüğü Kavşağı, Ulus Kavşağı ve Eski Zahire Pazarının bulunduğu birçok noktada kanalizasyonlar yağmur sularına dayanamayarak taştı. Taşan sular caddeleri adeta denize çevirdi.

 

 

 

Kent merkezinde hayatı durma noktasına getiren yağmur yağışı, ilçelerde de hayatı olumsuz etkiledi. Tavas ve Honaz ilçelerinde etkili olan dolu yağışı tarım arazilerine büyük zararlar verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018