TEKDEN AİLESİ İFTARDA BULUŞTU | Denizli Hizmet Gazetesi


TEKDEN AİLESİ İFTARDA BULUŞTUTEKDEN Grup mensubu tüm şirketlerde eş zamanlı yapılan iftar yemeğinde binlerce çalışan aynı sofrada buluştu.


16 senedir uzman ve akademisyen hekim kadrosu ve nitelikli sağlık hizmetleri ile EGE Bölgesi’nin sağlık ihtiyacını karşılayan Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin başarısında Türkiye’ye yaptıkları yatırımlar kadar çalışanlarına yaptıkları hizmetler de yer alıyor.  
Tekden Ailesi, her sene olduğu gibi bu Ramazan ayında da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Genel Müdür Kemal Akcan, Başhekim Uz.Dr.Yusuf Polat ve Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık’ın ev sahipliği yaptığı iftar buluşmasında hastane hekimleri ve aileleri, birlik ve beraberlik içinde aynı sofrayı paylaştılar. 
 
Hastane yönetimi ve hekimlerinin tam kadro katıldığı, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada konuşan Özel Denizli Tekden Hastanesi Genel Müdürü Kemal Akcan "Hastanemiz birlik ve beraberlik söz konusu olunca bu buluşmalarını kurulduğu günden bu yana göz ardı etmemiştir. Eğitim, kültür, sağlık, inşaat, film ve medya gibi daha birçok sektörde Türkiye’nin en güvenilir markaları arasında olan Tekden Grup bünyesinde binlerce çalışan farklı şehirlerde de olsa eş zamanlı olarak iftarda buluştu. Çünkü birlikten kuvvet doğar. Bu sene iftar yemeğimizin teması da bu oldu. “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz”… Ramazan’ın bereketi ve huzurunu bir arada yaşamak için hastanemizde 7/24 fedakârca hizmet veren hekimlerimiz ve onların en büyük destekçisi aileleri ile güzel bir iftar yaptık. Birlik ve beraberlik içinde, huzurlu ve mutlu bir sofrayı paylaşmanın keyfini yaşadık. Sağlık sektörünün dinamik gelişmelerini yakından takip eden bir hastane olarak bölge halkına güvenli sağlık hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu hedef doğrultusunda kişilerin ihtiyacı olan sağlık hizmetleri talebini karşılamak yaşam kalitelerini ve hayat standartlarını yükseltmek için var gücüyle çalışan doktor ve sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.  


11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018