İSTİHDAM VE YENİ TEŞVİKLER ANLATILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


İSTİHDAM VE YENİ TEŞVİKLER ANLATILDIİnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından düzenlenen seminer ile İŞKUR ve SGK İl Müdürleri tarafından yeni istihdam ve teşvik sistemleri anlatıldı.


TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafındanYeni İstihdam Teşvikleri ile ilgili bilgilendirme semineri düzenlendi. 7103 sayılı kanun kapsamında ki yeni istihdam teşvikleri hakkında bilgilerin verildiği semineri SGK Denizli İl Müdürü Sayın Abdullah Mersin ve İŞKUR Denizli İl Müdürü Sayın Fatih Işık sundu. 
 
Seminerde, 2017 yılında başlatılan İstihdam Seferberliği kapsamında yer alan yeni istihdama yönelik ilave istihdam teşvikleri, bir senden bir benden istihdam teşviki, kadın, genç ve mesleki yeterlilik belgesi olanların teşviki, işbaşı eğitim programı teşviki, işsizlik ödeneği alanlara yönelik teşvik, engelli istihdamı teşviki ve asgari ücret desteği hakkında inşaat mühendislerine detaylı bilgiler verildi.  
 
Bu çerçevede bahsi konu düzenlemeler ile ilgili soru cevapların verildiği seminer sonunda SGK İl Müdürü Sayın Abdullah Mersin ve İŞKUR İl Müdürü Sayın Fatih Işık’ a teşekkür plaketlerini İMO Denizli Şube Başkanı Sayın Prof.Dr. Şevket Murat Şenel takdim etti. 
 
 
 
 
 
 


11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018