KATİL ZANLISI VİCDANINA 20 SAAT DAYANABİLDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


KATİL ZANLISI VİCDANINA 20 SAAT DAYANABİLDİ



Denizli’de 2 yıldır ilişkisi olduğu iddia edilen kadını bıçaklayarak öldüren katil zanlısının cinayetten kendi evine giderek uyuduğu olayın ertesi sabahında ise vicdan azabına dayanamayarak karakola gidip polise teslim olduğu ortaya çıktı.


Pamukkale ilçesi 15 Mayıs Mahallesi’ndeki bir apart dairesinde dün meydana gelen olayda, Müge Çoban (22) isimli kadın bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuş, olayın katil zanlısı olarak gözaltına alınan İsmail Ç., (36) isimli şahıs ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.  
 
Katil zanlısının tutuklanması ile olayın ayrıntıları da öğrenilirken, İsmail Ç.’nin cinayeti işledikten sonra vicdan azabına yaklaşık 20 saat dayandığı ardından polis karakoluna giderek olayı anlattığı öne sürüldü. İsmail Ç.’nin önceki gün akşam saatlerinde öldürdüğü Müge Çoban ile apart ta buluştuğu ve aralarında tartışma yaşandığı kaydedildi. İddialara göre, Çoban’ın, İsmail Ç., ile aralarında yaklaşık 2 yıldır var olan ilişkilerini karısını söylemek ile tehdit ettiği ve tartışmanın bu sebepten çıktığı öğrenildi. Daha sonra sinirlerine hakim olamayan İsmail Ç.’nin ise Çoban’ı göğsünden bıçakladığı öne sürüldü. Katil zanlısının cinayetin ardından evine gittiği ve hiçbir şey olmamış gibi davrandığı, gece evinde uyuduktan sonra olayın ertesi günü sabah saatlerinde ise karakola giderek her şeyi anlattığı ve olayı itiraf ettiği iddia edildi.  
 
GENÇ KADIN TOPRAĞA VERİLDİ 
Cinayete kurban giden Çoban’ın cenazesi otopsi yapılan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastasi’nden alınarak Merkezefendi ilçesi Şemikler Camiinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı. 2 yıldır ilişkisi olduğu İsmail Ç., tarafından öldürülen Çoban’ın evli olduğu ve 1 çocuğunun olduğu öğrenildi. Cinayet sonrası gözaltına alınan ve dün akşam saatlerinde işlemlerinin tamamlanması ile adliyeye sevk edilen katil zanlısı İsmail Ç.’nin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği bildirildi.  


09.06.2018



İlginizi Çekebilir




Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52




MEGA TASARIM © 2018