“HALKA İŞİN GERÇEĞİNİ ANLATIYORUZ” | Denizli Hizmet Gazetesi


“HALKA İŞİN GERÇEĞİNİ ANLATIYORUZ”Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, Merkezefendi ilçesinde bulunan esnafları ve Bakırlı pazar yerini ziyaret etti.


Ziyarette esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, tarım ürünlerinin artık para etmediğini ve esnafın bundan şikayetçi olduğunu ifade etti.  
 
Ziyarette bir açıklama yapan Eryılmaz, “Bugün Bakırlı Pazar yerini ziyaret ettik. Günümüzde yaşanan sıkıntıları halkımıza anlatıyoruz partimizin görüşlerini ifade ediyoruz. Her ne kadar bizi medyada yanlış şekilde tanıtsalar da söylediklerimizi başka taraflara çekseler de halka işin aslını anlatıyoruz. Bugün tüketime yöneltilen, hizmet sektörüne yöneltilen kaynakların üretim sektörüne yöneltilmemesi halinde buradaki bu gençlerin yarın iş bulamayacağını eğitim camiasının yerle yeksan olduğunu anlatıyoruz. Onlardan da çok olumlu dönüşler alıyoruz. Benim Haziran ayında bu mevcut durumun tamamıyla değişeceğine olan inancım bugün bir kez daha arttı. Gençlerin gözündeki o ışık, umut vaat eden söylemleri beni oldukça umutlandırdı. Umut ediyorum inşallah 25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye’ye uyanacağız. İnsanlarımız üzerindeki karamsarlığı, baskıyı, despotluğu çıkarıp atacağız diye umut ediyoruz.” ifadelerini kullandı. 


09.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018